Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Mori-Neďaleký les

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptyUt december 20, 2011 8:48 pm

Mori-Neďaleký les Heliconias-rainforest-300x224

Mori-Neďaleký les S320

Mori-Neďaleký les Bosque_Iluminado-1024x768-241098
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptyUt december 20, 2011 8:52 pm

Shunpom som sa objavil pred cestičkou vedúcou do útrob lesa. Odtiaľ som si už vykračoval pomalým tempom.
Kráčal som po hlinenej vydupanej cestičke a nikde ani duše. Bolo tu prenádherné ticho, rušil to iba vodopád, ktorý moje citlivé uši počuli, ako keby bol odo mňa iba na pár metrov.
Vynoril som sa na čistinke, predo mnou bolo jazero plné krištáľovo čistej vody. Vyzliekol som si haori, potom aj kimono až som tam stál nahý. Na tvári som mal stále masku, no váhal som, či aj ju zložiť. Nakoniec som sa rozhodol. Odokryl som si tvár a pozrel na nebo. Masku som si pripol na temeno hlavy a potom skočil do vody.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 11:49 am

Ve svém zběsilém útěku ze čtvrté divize automaticky zamířím k vodopádu, který byl vždycky mým oblíbeným meditačním místem. Ovšem, nějak nevnímám, že na zemi leží kimono a kapitánské haori, prostě se svezu pod jeden strom a nepřítomně zírám na vodu. Kdybych nebyla úplně mimo, možná bych si všimla, že je zčeřená, protože do ní před chvílí někdo skočil, jenže mimo jsem, takže jen zmateně pofňukávám a a objímám svojí zanpakuto.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 1:31 pm

Ako som tak bežala, veľmi veľa krát som narazila do stromov. Radšej som si oči zavrela, pretože ma to znervózňovalo. Nevidím ... budem na obtiaž.
Počula som ako niekto fňuká. Objavila som sa vedľa tej osoby a chytila som sa jej ramena. Kasumi-chan ... ? Si ... si to ty? Prepáč mi to ja ... nevidela som ťa ... gomenasai ... gomene ...
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 1:52 pm

Shunpujem medzi stromami."Do frasa. Sú tu."poviem a začnem tlmiť reiatsu. Mohli ho len trochu ucítiť, keď som vošiel do lesa. Priblížim sa k nim a pozerám na nich z úkrytu, z ktorého ma nemôžu vidieť.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:00 pm

Ucítila som ho a otočila som hlavou aby som sa lepšie sústredila. Techi ... -sama?
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:01 pm

Zostával som ticho. Neviem, čo to do mňa vošlo no neodpovedal som. Cítil som sa divne.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:02 pm

Viem že si tu ... cítim ťa ... nevidím ťa ale ... viem že si tu ... Opakovala som oči ma štípali.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:06 pm

Shunpom som sa objavil a objal ju:"Prepáč." zrazu som začal rozmýšľať...."Ako to, že nevidíš?"poviem zaujato a otiahnem ju od seba aby som na ňu videl.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:09 pm

Otvorím oči, všimne si že moje zreničky akoby nereagovali a farba mojich zelených očí je matnejšia. Zistila som to včera ... nedokázala som ucítiť ... Kasumi-chan ... Sklonila som hlavu. Viem že to bude len dočasné ale ... bude to trvať dosť dlho než sa mi oči znovu zregenerujú ...
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:10 pm

"To nie! Ja ti dám moje oči."poviem a dám jej bozk na čelo a objímem ju."A ani neskúšaj hovoriť nie!"
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:13 pm

Nepotrebujem ich ... Baka ... povedala som že sa mi vlastné oči zregenerujú ... Poviem do ticha a jemne zružoviem keď mi dá bozk na čelo, ešte stále na také niečo nie som zvyknutá.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:14 pm

"Ak to nepôjde po dobrom tak to pôjde po zlom. To je jediné, čo môžem pre teba urobiť. Prosím! Dovoľ mi! Ja chcem! Musím!"poviem a začnú sa mi liať slzy.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:16 pm

Chytím ho za ramená. Upokoj sa! Tvoje oči ti nevezmem BAKA!? Jemne mu jednou rukou začnem slzy utierať. Už sa mi to raz stalo nie ... ? Bol si vtedy na misií vo svete ľudí ... ale vedel si to ... nechcem tvoje oči, potrebuješ oči viac než ja ...
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:17 pm

"Nepotrebujem! Vezmeš si ich! Prosím ak ma máš rada tak to príjimeš."poviem a nechám jej utierať moje slzy a zatvorím oči.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:19 pm

Prečo ty sám nechceš svoje oči ... ? Spýtam sa ho a zavriem svoje slepé oči.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:20 pm

"To už je moja vec, Yuuki-chan. Vezmeš si ich prosím?"poviem a stále mám zatvorené oči. Nenavidím ich! Ešte stále to Nomochi? Ešte stále...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:26 pm

Nevezmem, môžem ich ale ... zablokovať ... Povzdychnem si. Ale povedz mi dôvod ... prečo nechceš svoje oči ...
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:45 pm

"Nepoviem ti to. Ja ti to ukážem."poviem a kusnem si do prsta. Vytiečie z neho krv a ja si namaľujem krvavé slzy. Yuuki obkreslím krvou okolo očí. Videla celý môj život. Všetko. Od narodenia až po prítomnosť. Moje pocity proste všetko."Videl som cez ne veľa zla. A preto."poviem moje oči sa zablokujú a Yuukine odblokujú takže môže vidieť."Neboj. Pre mňa to je lepšie."poviem a objímem ju a zatvorím očí.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:49 pm

Môj kryštáľ odblokovanie mojich očí nepovolí, krv mi vsiakne do kože no jeho oči sa zablokovali. Môj kryštáľ je moja spása no je aj prekliatie. Nepotrebujem tvoje oči. Viem ich odblokovať a sama ti ich odblokujem až príde čas ... nerob blbosti Techi-sama ... Si na to už pristarý nie? Usmejem sa. Videla som všetko čo zažil no nepohlo to so mnou. Videl veľa zlého no ja som nemohla ukázať že sa ma to dotklo. Vo vnútri som cítila strašný smútok ale .. nemohla som ho ukázať. Teraz nie.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 2:52 pm

"To neboli oči. To bol zrak."poviem a všetko sa začalo vracať. To hlavné som ukryl. začalo to bolieť vo vnútri. Zase! Zase! utrel som Yuuki oči nejako som sa trafil a svoje krvavé slzy tiež. Ťarpavo si sadnem na kameň. Vidím, vždy Engetsua ako krúti hlavou. Zatrasiem hlavou a Engetsu zmizne a znovu vidím tmu.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 4:26 pm

Prohlížím si Techiho a Yuuki, potom znova vzlyknu, zvednu se a rozběhnu se pryč. (přesun)
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 4:41 pm

"Čo to?"poviem a začnem sa obzerať."Yuuki-chan musím ísť za Kasumi. Musím!"poviem a shunpom sa dostanem preč.(presun)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptySt december 21, 2011 9:52 pm

Keď sem prišli, stiahol som si na tvár masku a ponoril sa. Pod vodou som potom strávil nejaký čas, raz za čas som sa vynoril a nádychol. Potom som si zobral svoje veci a odišiel.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les EmptyŠt december 22, 2011 1:00 pm

Následoval jsem Yuuki až sem.
"Yuuki-sama ?? Co se stalo ?"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mori-Neďaleký les Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mori-Neďaleký les   Mori-Neďaleký les Empty

Návrat hore Goto down
 
Mori-Neďaleký les
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society-
Prejdi na: