Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Väzenie

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyNe december 25, 2011 10:55 pm

First topic message reminder :

Toto je väzenie pre všetkých čo porišia nejake pravidla alebo ked to usudi Vrchny Kapitán
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 5:34 pm

"Yoshiyuki.. Yoshiyuki.." fňuknu a za chvíli se rozbrečím jako malá holka. "Já chci Yoshiyukiho!" zařvu na shinigami kolem. "Přineste mi ho!!! Hned!!" Kolem mě začně vířit vůle zabít, pustila jsem na špacír všechno reiatsu, zabijácky plivu po strážích a jedovatě syčím.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:25 pm

Po chvíly som prišiel naspeť
"Čo to tu robíš?"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:30 pm

"Chci zpátky Yoshiyukiho," zašeptám zlomeně. "Chci ho zpátky. Bez něj jsem nic. Je to, jako kdyby mi vytrhli duši z těla."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:31 pm

"To patri k trestu bud rada že si ešťe nebola popravená"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:36 pm

Podívám se na něj. Zírám dlouho a mlčky, v očích se mi míchá vztek, smutek, odpor, láska, nenávist a ještě něco dalšího. Po chvíli zničeně šeptnu: "Ano, pane."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:42 pm

Po cvhíly pribehol Shinigami a mi oznámil že nejaky kapitán odišiel s SS ja som mu rozkázal aby zobral s 13 divizie 50 shinigamiov a šli k bráne senkaimon shinigami tak spravil a odišiel
Ja som podišiel vedla po stoličku dal som si ju oproti celi a sadol som si a pozoroval ju Very Happy
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:44 pm

"So-taicho," ozvu se tiše. "Potřebuju pomazlit."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:47 pm

"Nie diky niesi môj typ"ako som dohovoril tak zase nabehol jeden shinigami a mi oznamil že niekto neznámi prešiel do SS ja som nakazal aby teraz všetko okolo pečlivo sledovaly a nech ikoho nepušťaju do objektu
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:56 pm

Spokojeně jsem se pousmála, tak, že to nemohl vidět. Výborně. Lehounce se mi změní výraz a v očích zajiskří šílenost. Lehce přetrhám provazy, které mě svazují ruce a překulím se v cele tak, že klečím, promnu si ruce, prohrábnu vlasy a jemně se na něj pousměju. "Urazil jste mě."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 8:57 pm

Mne začalo byť zle tak som hned odbehol na záchod a tam som bol Very Happy a nakazal som jedenmu shinigami aby uzavreli senkaimon aby sa sem nedalo dostať ani vysť on hend behal Very Happy a ja som sa postavil vyšiel s wc a len sledoval okolie
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 9:03 pm

Okamžitě utrhnu i provazy na nohou, shunpnu se k mřížím, jednoduše je vypáčím a než se shinigami stačí vzpamatovat, bleskovým shunpem a monstrózní silou prorazím střechu a zmizím. (přesun)
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 EmptyUt december 27, 2011 11:42 am

Potom som nasraty odchádzal preč a zobral som všetkych shinigami zo sebou (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Väzenie        - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Väzenie
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei-
Prejdi na: