Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kotoke "Panosh" Shi/Same

Goto down 
AutorSpráva
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kotoke "Panosh" Shi/Same Empty
OdoslaťPredmet: Kotoke "Panosh" Shi/Same   Kotoke "Panosh" Shi/Same EmptyŠt december 08, 2011 7:29 pm

Jméno:
Same
Typ:
Vodní
Vzhled zanpakuto v normálním stavu:
Spoiler:

Vnitřní svět:
Spoiler:
Zanpakuto živá bytost v shikaii:
Spoiler:
Zanpakuto živá bytost v bankaii:
Spoiler:
Vyvolání shikaie:
"Zvedni vlny, rozbuř moře, smeť naše nepřátele, Same" ("Watashitachi no teki, umi no koto ga dainashi ni, denpa o hirou, Same")
Vzhled zanpakuto v shikaii:
Spoiler:
Schopnosti shikaie:
Mizu no nami (Vodní vlna)= Když proseknu před sebou vzduch a pronesu "Mizu no nami" tak proti nepříteli vyletí vodní vlna
Hōsui jū (Vodní dělo)= Když namířím na nepřítele tak proti němu vytříkne proud vody
Mizu kāten (Vodní Clona) = Objeví se přede mnou vodní clona která brání útokům


Jméno bankaie:
Samehada

Vzhled zanpakuto v bankaii:
Spoiler:


Schopnosti bankaie:
Samehada má tu schopnost že ukusuje Reiatsu, pokud zasáhne nepřítele odebere mu část reiatsu z kterého sama zesílí a část přidá mě takže má poté i silnější útoky. Může používat i útoky které jsou v shikai.

Mizu no keimusho (Vodní vězení) = jedna ze dvou ultimátních schopností meče. Uzavře nepřítele do vodní kapsle ve které nemůže dýchat, během několika málo minut hrozí utonutí. Nevýhoda techniky je v tom že celou dobu co je nepřítel ve vodním vězení odebírá Semehada reiatsu mě, takže se může stát že upadnu do bezvědomí.

Suichū iki (Podvodní dech) = při mém spojení se Samehadou mi umožňuje na 1 hodinu bezpečně dýchat pod vodou. Mé útoky jsou z vody silnější. Nevýhoda je v tom že po uplynutí hodiny se Bankai zruší a ten den ho již nemohu vyvolat.
Návrat hore Goto down
 
Kotoke "Panosh" Shi/Same
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: RPG info zóna :: Zanpakutou-
Prejdi na: