Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pokoj podkapitána jedenácté divize

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyŠt december 22, 2011 10:01 pm

Pokoj podkapitána jedenácté divize Stock-photo-the-view-of-autumn-japanese-garden-with-maple-from-the-tea-ceremony-room-in-kyoto-74101243

Otevřený pokoj do zahrady.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyŠt december 22, 2011 10:02 pm

Vejdu dovnitř, položím se na postel a zírám do stropu. Začnou mi téct slzy, ale zůstávám zticha.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyŠt december 22, 2011 10:18 pm

Dobrý je to. Drž hubu. Nejsi žádná ufňukaná naivka. Kousnu se do ruky, setřu si slzy, obejmu polštář a usnu.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:01 am

Vôjdem pred dvere. Skoro som udrel hlavu no bolo to tesné. Potichy otvorím dvere a vôjdem dnu. Snažím sa nahmatať posteľ. Riadim sa pomocou reiatsu. Nájdem posteľ a sadnem si na ňu. Zostávam ticho a potom poviem potichy:"Kasumi-chan? Si v poriadku?"a nahmatám jej tvár a pomaličky po nej rukou chodím.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:05 am

Otevřu oči a chvíli mlčky zírám na strop. "Dobré ráno, kapitáne. Ano, jsem v pořádku, nevím, proč bych neměla být. Potřebujete něco?" zeptám se obvyklým nezaujatým tónem, natáhnu se pro zanpakuto a posadím se.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:07 am

"Nie nič ďakujem."poviem a usmejem sa."Ako ste sa vyspali?"poviem a snažím sa zotrvať a nespýtať sa otázku, ktorú mám na jazyku.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:12 am

Chvíli si ho ledově prohlížím a pak odpovím. "Vcelku dobře, děkuji. Pokud jste ovšem vstoupil do mého osobního prostoru jenom z tohoto důvodu, budu vás muset požádat, aby jste odešel. A opět bych ráda podotkla, že nemáte právo oslovovat mě tak osobní příponou."
Zvednu se a nechám ho sedeť na posteli. Přejdu ke skříni, vytáhnu z ní čistou uniformu a převléknu se do ní. Stejně mě nemůže vidět, tak je jedno, že tu zůstal.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:16 am

Chvíľu mlčím. Tak to povedz!!! Pomaly sa postavím a poviem:"Jasné už idem."pomalým krokom odchádzam a snažím sa nenabúrať do dverí. Povedz to!
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:20 am

Bleskově se shunpnu k němu, vezmu ho za ruku a vyvedu ho z pokoje. "Já jdu s vámi pane. Je to moje práce. Tím spíš v téhle vaší situaci. Kam si přejete jít teď?" Stále ho držím za ruku, ale dívám se na něj naprosto bez emocí.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:22 am

"To je jedno. Len mi prosím povedzte jedno Kasumi-sama. Prečo ste tak skameneli?"spýtam sa zvedavo a popritom ju držím za ruku a hlavu mám odvrátenú od nej. Bude to asi tým, že som slepý.(xDDDDDDDDDDDD)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:26 am

Chvíli mlčím a pak pokračuji obvyklým tónem. "Už jsem vám to říkala, pane. Vyrostla jsem z naivity, která stejně přináší jen smutek a bolest. Pokud je člověk připravený trpět, už ho nic nepřekvapí. Nevnímám bolest lidí kolem sebe, jsem jen zabíjecí stroj. Je to můj osud. Jsem v jedenácté divizi. A neříkejte mi Kasumi-sama, je to absolutně nevhodné."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:28 am

"To ako vám hovorím je moja vec."poviem a zostanem ticho."Tak to bola zlá zmena. Mal som vás radšej predtým."poviem a pomocou shunpa zmiznem do Kancelárií 11.divízie.(presun)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize EmptyPi december 23, 2011 10:31 am

"Jenže já tu nejsem od toho, aby jste mě měl rád, pane," zašeptám, když zmizí. "Jsem tu od toho, abych zabíjela.. A byla brzo zabita. V to doufám. Jdeme, Yoshiyuki." Hai, hime-sama. (přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokoj podkapitána jedenácté divize   Pokoj podkapitána jedenácté divize Empty

Návrat hore Goto down
 
Pokoj podkapitána jedenácté divize
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kasárny 1.divize
» Zahrady 11. divize
» Členové 1.divize
» Členové 2.divize
» Členové 3.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 11.divize-
Prejdi na: