Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sídlo klanu Techi

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 12:02 pm

Sídlo klanu Techi Tatami_02
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 12:10 pm

Dorazím sem. Dám sa do tureckého sedu a pozerám na zanpakuto na stojane. Po dlhej meditácií sa postavím a zoberiem zanpakuto dám ho do puzdra. Dám si dole kimono, zanpakuto a naložím sa do yakuzy. Pozerám do steny."Dúfam, že nikto nepríde. Nechcem sa s nikým vypravdovať.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:05 pm

Prišily sme do sídla po chvíly hladanie sme našli kapitána
"Nomoči čo to má znamenať s tvojou podkapitánkou a stebou čo si to spravil!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:07 pm

Pozriem naňho nechápavo."Už dávno nie som v Gotei 13. Nemusím vám nič hovoriť. Tak by som vás rád poprosil aby ste opustili pozemok môjho klanu. Ďakujem."poviem a otočím sa chrbtom.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:10 pm

Pozrel som nanho
"Čo si to pvoedal?!nemôžes sam odisť bez môjho povolenia si drzy čakam vysvetlenie inak zomrieš!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:16 pm

Zasmejem sa a poviem:"Nikde som neodišiel. Som tu."zasmejem sa znova a zvážniem."Ako som hovoril vzdal som sa postu kapitána 11.divízie. Takže už nie som v Gotei 13. Nemusím vám nič vysvetľovať. Ak chcete vysvetlenie tak ste na zlom mieste."poviem a napravím sa vo výrivke.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:19 pm

"Kapitána môžem vyhodiť iba ja a ja ho môžem iba udeliť chceťe odstupiť od svojej hodnosťy?"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:22 pm

"Mile rád. Ja už som odstúpil. Prepáčte, že som to neurobil verejne no nemal som chuť ani čas."poviem a lepšie sa usadím vo výrivke.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:30 pm

Smutnne som povedal "Spal všetko živé Ryujin Jakka"Sídlo klanu Techi RuujinJakkavšetko naokolo začalo horieť len som pozeral na kapitána
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:31 pm

Kľudne som sedel a pozrel na dieru v stene."A to má byť prečo?"poviem kľudne a nohy sa mi nadnášajú vo vode.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:35 pm

"Nikto nemôže odísť s gotei13 a i ten kto chce odísť musi zomrieť sekol som mečom a cez Nomochiho prešiel brutalny nával ohna a mal popáleniny 3 stupna
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:37 pm

Sedel som vo vode, čiže oheň ma nezasiahol. Potom som okamžite shunpol preč, čiže ma oheň zasiahol len na ruke."Kvôli tomu ma chcete teraz zabiť?"poviem a dám si uterák kolo pása. Zoberiem zanpakuto a som pripravený na boj. No nechcem bojovať.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:40 pm

skočil som na Nomochiho a sekol som do jeho zanpakuto a pustil som ohen ktory ma pohánal do predu tak som ho pretláčal
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:43 pm

Chceš boj? Máš ho mať!zablokujem jeho zanpakuto a udržiavám nás v rovnováhe."Hanbite sa So-taicho! Takto útočiť na bývalého kapitána. Ste úbožiak!"poviem rukou chytím jeho zanpakuto aj napriek popáleninám a sek plánujem cez jeho krk. Potom shunpom odskočím na dostatočnú vzdialenosť.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:48 pm

Ako ma chcel seknuť cez krk som prosťe vyhol a shunpol som sa do zadu asi 5 metrov použil som na Nomochiho Ryujin Jakka's Jokaku EnjoSídlo klanu Techi 830px-Bleach_yamajii0215"Nehanbím sa s gotei 13 sa neda odstupiť!" Nomochi bol zablokovaný v ohnivom vezení sktorého sa neda dostať "A teraz čakať"


Naposledy upravil Shizuo dňa Ne december 25, 2011 10:50 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:49 pm

Kľudne som stál a čakal aký úbohý útok na mňa urobí.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyNe december 25, 2011 10:52 pm

Poslal som Shinigamigo ktory bol primne aby poslal po ostatných radovych shinigami a strážily to tu ja som odišiel po chvíly prišlo 50 Shinigami ktory to tu strážily(Presun)
Návrat hore Goto down
Kaien Shiba
The 8th division Captain
Kaien Shiba


Počet príspevkov : 111
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 8:15 am

Objavil som sa na strome a uvidel že na oblohe sú obrie plamene"Páni tak tu sa musel odohrať poriadny boj.Poviem a sadnem si na konár vyčkávajúc na niečo zaujimavé.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:15 am

Hlasno vzdychnem a koncentrujem reiatru okolo zanpakuto. Pichnem do vzduchu a plamene zmiznú. Stihnem schmatnúť kimono a pomocou shunpa zmiznem. Shinigami nemajú šancu zistiť, že som utiekol naopak myslia si, že má tá technika zabila.(presun)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:20 am

// z toho ohňa sa nedostal ani Aizen. Takže, ako si vyšiel ty kámo? xD
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:22 am

/tak ako Shusuke Amagai, nechaj tak som aspoň raz OP, aj keď som pán/
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:25 am

// ja som filler nepozeral, ale, nemal to náhodou vtedy zanpakutou v shikaii? Ak nie, tak nič
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:28 am

/neviem asi nie, no serem na to dal som jeden OOP post no, za to môže maťo/
Návrat hore Goto down
Kaien Shiba
The 8th division Captain
Kaien Shiba


Počet príspevkov : 111
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 10:29 am

Vycítil som že sa v tom ohni niečo stalo"Takže Nomochimu sa podarilo dostať s tých plameňov.Toto bude ešte zaujímave."Len čo dopoviem zmizne.(presun)
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi EmptyPo december 26, 2011 12:21 pm

Prišiel sem tu všimol som si že tu nieje tak som nasraty odišiel do svojej divizie (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Techi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Techi   Sídlo klanu Techi Empty

Návrat hore Goto down
 
Sídlo klanu Techi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 11.divize-
Prejdi na: