Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Väzenie

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 10:55 pm

Toto je väzenie pre všetkých čo porišia nejake pravidla alebo ked to usudi Vrchny Kapitán
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 10:57 pm

Prišiel som k väzeniu otvoril som jednu Klietku Very Happy a položil som tam Kasumi zavrel som za sebou a nakázal som Shinigami ench to tu strážia na každom kroku tym padom 5 pri mrežiach a ostatny okolo budovy a v budove
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 11:04 pm

Trochu sebou škubnu, pootevřu oči, uvědomím si kde jsem a bleskově vyskočím na nohy s tasenou zanpakuto. Shinigami mě přejedou trochu překvapeným pohledem, takže se uklidním a vrátím jí zpátky do pochvy. S chladně panovačným výrazem si k mřížím přivolám nejbližšího a prohlásím: "Buď mi řekněte, proč tu trčím, nebo mi zavolejte toho, kdo mě sem zavřel."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 11:05 pm

"Si tu lebo si si spraviila velke problemy"ani som sa neotočil len odpovedal
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 11:08 pm

Nadzvednu jedno obočí, založím si ruce a ledově se zeptám: "Jaké? Pane?"
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyNe december 25, 2011 11:09 pm

"Zisťiš potom"pomali som odchádzal (presun)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 8:22 am

S diabolským úsmevom som vyšiel z tieňa a pozrel na Kasumi. "Ale, ale, ale. Zdá sa mi, že sa tu niekto správal neslušne," úsmev stále zostával na svojom mieste,no ona ho mohla pomedzi otvory v maske vidieť iba čiastočne.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 9:07 am

Pokud by někdo mohl v jednom pohledu vyjádřit veškeré pohrdání světa, byla jsem to právě já na Shinichiho. "Pane," odvětím zdvořile, nicméně znechuceně. "Za to, jak se chovám se své šílené formě, nemůžu. A věřte mi, že kdyby jakkoli šlo mě té bestie zbavit, s největší radostí bych to podstoupila. Pokud si so-taicho myslí, že jsem nebezpečná, prosím. Ale ať mě radši zabije, než abych musela do konce svých dní trčet někde zavřená."
Pomalu vytáhnu svojí zanpakuto, položím si jí před sebe na zem, sednu si k ní a prohlížím si jí.
Zabiju je. Zavřeli tě. ZABIJU JE! To nesmíš, Yoshi. Jsou to naši nadřízení, mají na to právo. Nemají právo ti ubližovat. Mají. A s radostí to dělají, jak vidíš. Stejně je zabiju. Taky tě mám ráda.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 9:23 am

Nad jej pohľadom som sa ešte viac usmial. "A čo by si povedala, keby som ťa vyslobodil? Dokázal by som to veľmi ľahko, jednou rukou zmietol a zároveň zabil týchto "strážcov" a bola by si voľná," navrhol som jej a ľavou rukou si prehrabol vlasy a trošku pohol s maskou.
V tichej tmavej kobke bolo počuť, ako stráže nasucho zborovo prehltli a lepšie zovreli svoje zbrane. No mne boli momentálne ukradnutí.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 9:29 am

Chvíli na Shinichiho nevěřícně zírám.. A pak se rozesměju. Je to můj první smích za několik týdnů ledového chování, ještě ke všemu ve vězení. Vypadá to děsivě.
"Pane, je od vás neuvěřitelně milé, že mi to nabízíte, ale to by jste si to u so-taicha pěkně zavařil. Což jako kapitán potřebujete ještě míň než já. Navíc, co jsem pro vás já? Bývalý člen vaší divize, neúspěšný kandidát na post podkapitána. To je všechno. Opravdu bych vám za ty nepříjemnosti stála? Pochybuju. Ale rozveselil jste mě," dodám dobromyslně.

// No Shine, takovej Gin Very Happy
Už jenom čekám, kdy dodáš to "dělám si srandu" Very Happy
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 9:41 am

"Pche, Shizuo-kun by si musel veľmi dobre rozmyslieť, či by so mnou dačo riešil. Predsalen, keď sa Shinichi rozhodne niekomu pomôcť, väčšinou to nieje pre nič za nič. A vidím, že je ti nejak veselo. To s tebou ani nehne, že budeš popravená pomocou Soukyoku? Už som to niekoľkokrát videl a nieje to bohvieako príjemné," vysvetlil som a pritom sa bezmyšlienkovite začal hrať so šnúrkou na katane.

/// To neni fér. Ach, prečo na všetko prídeš Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 10:04 am

"Neřekli mi, čím jsem se provinila. A pokud žiju ve společnosti, která pro nic za nic zabíjí její členy, kteří za nic nemůžou, budu možná jenom ráda, že mě z ní rychle vyčlení. Že to není příjemné? To je spousta věcí. Třeba pocit, že mě gotei 13 nevěří, že mě zabíjí jen proto, že mám v sobě bestii, za kterou nemůžu. Život není fér. Není ani příjemný. Život je svině, plná krve, bolesti a utrpení. Takže pokud je jednoduchý, děláš něco špatně. A pane,"
probodnu ho pohledem, jako obvykle chladným, ale tentokrát i s určitým pochopením. "Já pochybuju, že by jste to myslel vážně. Vás prostě baví živit mě nadějí, aby jste pak viděl můj zklamaný výraz, že?" dodám tiše.

// To víš X3
Ale jestli mě Mato vážně zabije, tak se naštvu Very Happy
Konečně postava, která mě fakt baví Very Happy
Studený čumáci jsou super Very Happy *highfive*
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 10:14 am

"Nezaujíma ma, aký je život, to viem dobre sám. Prišiel som sem dať ti návrh. Vyslobodiť ťa a zariadiť ti normálny pokojný život kde len budeš chcieť. S osobami, ktoré tam budeš chcieť mať. Zachránim aj Nomochiho-kun, ktorý je práve v ohnivom väzení Ryuujin Jakky (alebo ako sa to píše xD)," usmial som sa a všetko hovoril dôveryhodným tónom. Podišiel som bližšie ku cele a v tme žiarili ako dva uhlíky moje krvavočervené oči.

Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 10:27 am

Chvíli mu mlčky zírám do očí a pak zřetelně pronesu: "Proč? Proč by jste to pro mě dělal?"
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 10:37 am

"Prečo? Pretože niektorí kapitáni v gotei 13 sú len banda idiotov, ktorá zavrie do väzenia mladú shinigami, ktorá sa stala plnohodnotnou kapitánkou, len kvôli monštru, ktoré má vnútri seba," odvetil som a pozrel na stráže, ktoré sa očividne strachom chveli.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 10:51 am

"Já jsem kapitánka?" zarazím se překvapeně a nejistě si ho měřím. "Jak to? On.. On to někdo zjistil? Ah.. V tom případě bych měla přestat plácat nesmysly a jít si to vyřídit se so-taichem.."
Netrénovali jsme to! Ale ty to dokážeš. No.. Snad. Dokážeš.
Vezmu zanpakuto do jedné ruky, přiložím si jí před oči a položím na čepel dva prsty druhou rukou.
"Ban Kai."
Nejbližší strážce se zapotácí a vzápětí se těsně u něj zhmotní obrovská kudlanka nábožná. Strážce zděšeně zaječí a dá se na útěk. Kudlanka se pomalu vidá za ním, při čemž bezděčně zničí mříže mojí cely. Spokojeně vystoupím ven, mávnu zanpakuto, šeptnu Uklidni je, Yoshiyuki a kudlanka zmizí. Se zlomyslným úsměvem se zadívám na Shinichiho a prohlásím: "Děkuji za podporu, pane."
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 11:01 am

S úsmevom som pozoroval jej bankai. "Vidíš? Vravel som ti to. Si plnohodnotná kapitánka," úškrnul som sa a otočil sa.
"Keď si to vyriešiš so Shizuom-kun, zastav sa u mňa v trojke. A ak ho nájdeš, privez so sebou aj Nomochiho. Džana," shunpom som zmizol preč.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 11:08 am

"Jistě, kolego," ušklíbnu se spokojeně, pevněji chytím zanpakuto a výhružně se obrátím k shinigami, kteří dostali za úkol mě střežit. Většina z nich zbledne a uteče, zbytek je následuje, jakmile udělám krok. Mile se pousměju, což v mém případě vypadá neuvěřitelně děsivě a shunpem zmizím. (přesun)
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 1:51 pm

Shinigami pripochodovalo k väzeniu prišli k celi zviazali jej nohy ruky a potom jej zobrali zanpakuto potom ju zavreli a zamlki potom keden shinigami s zanpakuto odišiel a ostatny cca 300 straži všade naokolo
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 1:54 pm

Yoshiyuki, jsem kráva. Tohle se už nikdy nestane. Přežila bych cokoliv, ale ten pocit, že nejsi se mnou.. Ten je nejhorší.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 2:05 pm

Pomalim krokom sme prišli k väzeniu Shinigami mi hned dal do ruky Kasumine Zanpakuto to hend som si dal okolo pasu rozkazal som im tieš tím čo su tu aby tu nikoho nepušťali bez môjho povolenia ja som vošiel dnu a podišiel k kasuminej celi teraz okolo väzenia je cca 700 Shinigami
"Tak čo spokojna?Trebalo ťy toho?"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 2:08 pm

"Ne," ucedím ledově a prohlížím si ho s nejhlubším opovržením. Ty hajzle, dotknul ses Yoshiyukiho..
Pak strašně rychle změním výraz na roztomilý úsměv a mile pokračuji. "Co že jste se za mnou přišel podívat, so-taicho? Snad se vám nestýskalo," zamrkám koketně.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 2:10 pm

"Nie prišiel som to tu skontrolovať a priviedol dalšich Shnigami aby sa sem nikto nedostal"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 2:11 pm

Tajuplně se pousměju a zírám do stropu. "Hmm."
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        EmptyPo december 26, 2011 2:15 pm

"Tak ja odchádzam uvydim čo ešťe stebou spravim"pomali som odišiel (Presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Väzenie        Empty
OdoslaťPredmet: Re: Väzenie    Väzenie        Empty

Návrat hore Goto down
 
Väzenie
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei-
Prejdi na: