Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancelář kapitána 3.divize

Goto down 
+3
Shinichi
Kasumi
Panosh
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptySt december 07, 2011 6:03 pm

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář kapitána 3.divize. Zde bude pravděpodobně k sehnání.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:06 pm

Všetci vytasia katany urobia kruh okolo nej a zautočia všetci naraz (60 ludi okolo teba)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:11 pm

Bohužel pro ně, jsem na úplně jiné úrovni. Je načase jim dokázat.. Že když se chce, tak to jde. "Pánové.. Trochu jste mě naštvali. Asi zešílím," pronesu důrazně, blikne mi v očích a jsem v šílené formě. tentokrát je to ale jiné. Dokážu se ovládat. Jsme mnohem silnější a rychlejší než oni, takže je jednoduše odházím od sebe, shunpem se mezi nimi přesouvám a za chvíli bych je měla pozabíjet. Nechám naživu jen jednoho, promnu si spánky a vrátím se do normální formy. "Ať si so-taicho laskavě všimne, že jsem bestii ovládla. Toho, co se stalo před tím, lituji, ale neudělala jsem to schválně. Teď už se to opakovat nebude, jak jsi viděl na vlastní oči. Vyřiď mu to," křiknu na posledního přeživšího a gestem ho vykážu pryč.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:13 pm

Objavím sa pred Kasumi zvyšných shingami odrazím pomocou Oni Depokin."Na na na chlapci. Tak to sa správa k žene?"poviem a všetci sú na kope.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:14 pm

Shinigami hned uťečie
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:18 pm

Prošli sme k sídlu 3 kapitána a zamnou bolo cez 500 Shinigami ktory to tu cele obklučilopomali stale dobehovali dalši ja som vošiel do kancelárie a vydel som nomochiho aj Kasumi
"A obidvaja po kope to sa mi páči a teraz okamžiťe vas beriem do väzenia!"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:22 pm

"Pane, zdravím," pokývnu so-taichovi. "Ráda bych vás poprosila, aby jste mi objasnil, jakým právem mě tam chcete vzít. Nic jsem neudělala," ušklíbnu se.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:23 pm

"Teraz si zabila 59 Shinigami!to ty nestačí?a ešte ktomu si napadla kapitána!"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:25 pm

"Ah, to jsem provedla, protože na mě zaútočili," pronesu jemně a mile se usměju. "Kapitána? Ah, kdy? Pokud, tak si to nepamatuju. To, co udělám ve své formě, za kterou nemůžu, si nikdy nepamatuju. Jenže jsem jí už ovládla a slibuju, že se to nebude opakovat."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:25 pm

Sadnem si na stôl zasmejem sa a vytiahnem úzku cigaretu akú majú samuraii. Pomaličky si fajčím a poviem:"Hľadáš si spôsoby ako nás zobrať do väzenia?"a pomaličky vytváram z dymu kruhy.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:28 pm

Jeden shinigami ktory mi podaval hlasenie pribehol kumne
"Prepačťe So-Taicho že som vas odpočuval ona klame upozornovali sme ju prv nech ide znami a ona nas odignorovala"
"Takže Kasumi maš problem ked ťa upozornovali a ty si ich zabila bud ideťe obidvaja do väzenia alebo vas hned tu zabijem!"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:29 pm

"Pane," usměju se roztomile. "Odmítla jsem se nechat zatknout, když jsem nic neprovedla. To je přece přirozené."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:31 pm

"Čo som ja také urobil?! No....no.....priateľský tréning s Taichom 8.divízie. Nič viac."poviem a v duchu sa smejem podídem ku Kasumi zo zadu a zoberiem ju za ruku.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:33 pm

"Oni ta chceli priviesť kumne a dosť ty vypadny"(to palti pre toho shinigamiho čo bol vedla mna) on rychlo zdrhol
"Nenecham to tak spál všetko živé Ryūjin Jakka"Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 RuujinJakka všetko okolo začalo horieť a kedže oni boli hned primne muselo sa im ťiež niečo stať"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:34 pm

Zase som nastavil svoju popálenú ruku. Všetko to zasiahlo ju. Stlačím trochu viac Kasumi ruku pretože ma to zabolelo. Postavil som sa chrbtom k so-taichovi aby Kasumi nič nezasiahlo.


Naposledy upravil Nomochi Techi dňa Po december 26, 2011 1:37 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:36 pm

Hned ako sa otočil som vydal velky ohnivy kruh Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 2e2p8g7 ktory zasiahne všetko vo vnutri aj okolo (Tym padom sťe vo vnutri lebo sťe velmi blízko mna)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:39 pm

"Neblázni," zasyčím na Techiho a vytrhnu se mu. "Zase jsi to odnesl ty. Děláš mi starosti. Příště to laskavě nedělej. So-taicho," otočím se na Shizua a ukloním se mu. "Omlouvám se. Nechám se vzít do vazby pod podmínkou, že to nebude na dlouho. Nejsem nebezpečná."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:47 pm

Kso...moja ruka. pomyslím si a chytím si ruku. A zatvorím ľavé oko. Vytvorím stenu z reiatsu aby sa nám nič nestalo."Prestaň."zakričím lebo som s reiatsu na minime. Veď dva krát sa ubrániť útoku takého silného zanpakuto položí aj slona."To nič. Ja to robím rád."zašepkám Kasumi.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:49 pm

"Dobre teda"200 Shinigami pribehly kumne a rozkázal som im nech kasumi odnesu do väzenia oni pridu zoberu ju a ned zmiznu aj znou
"Tak Nomochi pre teba mam iny trest"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:50 pm

Kľaknem na jedno koleno, pretože nevládzem. Hlasno to rozdýchavam. Popritom si držím ruku."Aspoň jej nič neurob. A so mnou si rob čo chceš."poviem a pozriem naňho.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:52 pm

"Teba vyhlasujem za mrtveho a posielam ťa do vyhnanstva do sveta ludi už sa nikdy neukazuj v SS inak zomrieš! a modli sa aby si nestretol inych Shinigami vo sveťe ludí!" Otvoril sa tu senkaimon ktory viedol do sveta ludi
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:53 pm

Postavím sa a poviem:"Len jedno od teba chcem. Chcem ešte raz vidieť Kasumi. Prosím."stále sa držím za ruku, ktorú mám obhorenú.
Návrat hore Goto down
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:54 pm

"Ked neodídeš hend teraz zabijem ťa!"
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:56 pm

Vstal som z gauča a na všetkých zreval. "Okamžite odtiaľto vypadnite. A skúste má nasrať ešte viac, ako som teraz a neželajte si ma!"
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shizuo
The 1st division Captain
Shizuo


Počet príspevkov : 75
Join date : 10.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 1:57 pm

"Shinichi drž hubu!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 2:00 pm

Sviňa jedna. Ja ešte prídem.pomyslím si a otočím sa na Shinichiho."Shinichi-sama. Pozdravuj za mňa."poviem a usmejem sa na silu. Pomalým krokom a očami blúdim po všetkých shinigami najmä po So-taichovi. Zastanem pred Seikamonom. Zatvorím oči a prejdem cez neho.(presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 3.divize   Kancelář kapitána 3.divize - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancelář kapitána 3.divize
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelář kapitána 1.divize
» Kancelář kapitána 4.divize
» Kancelář kapitána 5.divize
» Kancelář kapitána 6.divize
» Kancelář kapitána 7.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 3.divize-
Prejdi na: