Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nomochi Techi vs Shinichi

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptySo december 10, 2011 9:44 pm

First topic message reminder :

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Battleground-CC-18
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 11:28 am

Pretože som shunpoval okolo neho, tak nebola žiadna šanca aby ma Hado zasiahlo. Mysli, mysli! Čo teraz? poviem."Getsuga Tenshou."dám slabšiu Getsugu, aby sa piesok nezromaždil a vysypal na všetky strany. Mám dosť, musím počkať kým sa mi obnoví reiatsu.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 11:44 am

Tá jeho getsuga rozrazila iba malú časť môjho piesku, ktorého bolo veľmi veľa. Natiahol som ruky pred seba a zdvihol ich do vzduchu. A piesok sa začal ohromnou rýchlosťou hromaždiť do obrovskej vlny.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lvPadowz5JE#t=101s
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 11:48 am

Pomocu shunpa sa objavím ešte 20 metrov nad vlnou. Uf...začína to brať veľmi vážne. Budem čakať na jeho útoky a zaútočím, keď bude najmenej krytípoviem a hneď sa objavím za ním a použijem Oni Depokin.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 11:51 am

Vlna padla na zem a pokryla bojisko vrstvou piesku.
Keď na mňa zaútočí, ruky mám stále zložené na hrudi a pozerám dopredu. Piesok za mnou sa postaví do cesty Oni Dekopin a druhý prameň mu rýchlo obviaže ruku. A postupuje ďalej s úmyslom ho celého uviazať. "Sabaku Sousou!" Pritom mu aj piesok pod nami obväzuje členky. A to dosť pevne.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:05 pm

Moje telo pokryje piesok, no ja zostávam kľudný. Zrazu nevidno ani jednu moju časť tela. Vytvorila sa zo mňa taká malé vajco z piesku. No zrazu bol počuť taký tlmení zvuk."Getsuga Tenshou!"a piesok nebol nikde na mne. Vyskočil som vysoko do vzduchu aby ma nemohol chytiť piesok. To bolo o chlp. Ale nemám už veľa reiatsu. Musím začať šetriť.pomyslím si a čakám na jeho ďalší krok.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:09 pm

Áno, mohol použiť getsugu, no piesok neodletel ďaleko. Hneď ako z neho vyskočil sa za ním vrhol jeden prameň a silno mu chytil nohu. "Sabaku Kyuu!" stlačil som ruku v päsť a nohu som mu musel rozdrviť.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:11 pm

Zareval som a odrezal priesok. Shunpom som sa dostal ešte ďalej a stál som na jednej nohe."Mňa len tak nezastavíš. Nie len pre nič za nič som kapitán 11.divízie. Dokážem pohlcovať bolesť."poviem a potom sa sústredím na jeho ďalší útok a dopĺňam si reiatsu.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:30 pm

Usmial som sa a pozrel na jeho zničenú nohu. "Bolesť pohltiť môžeš, ale chodiť sa ti na nej bude zle. A to je zatiaľ iba prvá," diabolsky som sa zasmial a vykročil proti nemu. Piesok sa za mnou už stihol zhromaždiť, čakal len, kedy ho použijem.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:37 pm

"Tak si to skús."poviem a natiahnem ruky.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:43 pm


Zdvihol som ruky pred seba a okolo mňa začal letieť piesok. Zhromaždil sa celý na mňa a začal ma pokrývať. "Tak ukáž svoj ultimátny útok Nomochi Techi Kapitán 11. divízie!" šialene som zakričal a skoro všetok piesok pokryl moje telo. Pár prameňov však stále lietalo okolo mňa.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:52 pm

"TAK SI POĎ!!!!! BANKAI!!!!Chimero Engetsu!!!"poviem a moje reiatsu začne brzdiť piesok."Teraz ti ukážem niečo, čo som neukázal nikomu."poviem a začnem extrémnou rýchlosťou shunpovať na jednej nohe. A začnem ho rezať, kedže moje zanpakuto je obalené reiatsu tak to ide do piesku ako do masla. Moje reiatsu zabraňuje aby sa piesok začal pokrývať jeho telo. Kedže shunpujem okolo neho tak je tam obrovský tlak, čiže sa piesok sťahuje najďalej kde môže. Potom sa zrazu zjavím nad ním."GETSUGA TENSHOU!!!"poviem a vytvorím Getsugu tak silnú, že na zemi nezostane ani troška piesku a objaví sa obrovský kráter.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 12:57 pm

Piesok tvoriace moje Suna no Yoroi zostal nedotknutý. No to zvyšné množstvo, ktoré sa okolo mňa vznášalo opadlo na zem. A potom tá jeho getsuga. Bola poriadne silná, keď na mňa letela, uškrnul som sa a nastavil ruky. A chytil som ju. To teda bola sila. Darilo sa mi ju držať a čakal som, kedy sa zruší. Na rukách sa mi objavili prasklinky, no bola to iba prvá vrstva piesku. Kráter podo mnou bol obrovský, ja som stále vo vzuchu nad ním a v rukách držal getsugu. Maska mi začínala praskať.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:01 pm

Zrazu som sa objavil pod vedľa neho a zreval:"GETSUGA TENSHOU!!!"túto Getsugu nemal ako chytiť, pretože držal prvú, bola len o trošku slabšia ako tá prvá.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:06 pm

Prvú getsugu som ľavou rukou pustil a chytil aj druhú. Bol som ako vo zveráku, z oboch strán sa na mňa tlačili jeho getsugy. Vtom mi v hlave skrsol nápad. Pripravil som sa a obe getsugy šmaril o seba. Pritom som rýchlo uskočil. Nakoľko bol on blízko pri mne, tlaková vlna vytvorená stretom oboch getsug ho musela odhodiť rovnako ako mňa.
Avšak, prvá vrstva môjho Suna no Yoroi sa odo mňa odlepila a zastavila ma v tom páde. Zdvihol som ruky a piesok, čo pokrýval zem a bol odhodený niekam preč po použití prvej getsugy ku mne po vzduchu priplával.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:08 pm

Ešte skôr ako to stihlo urob som mal v pláne použiť ďalšiu Getsugu no nestihol som to. Akonáhle ma to odhodilo, už počas letu som sa shunpom dostal ku nemu ešte skôr ako jeho piesok."Getsuga Tenshou!"poviem znova keď sa objavím za ním.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:11 pm

Shunpom som sa vyhol getsuge a objavil sa pri jeho boku. Zdrapil som ho za kus kimona a shunpol sa znovu pred getsugu. Tam som ho postavil pred seba ako štít.
Piesok už doplával ku mne a strážil Techiho, ak by chcel uniknúť.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:17 pm

Len som nastavil zanpakuto a absorboval Getsugu, veď je to moje reiatsu."Tak Getsuga Tenshou!"poviem a zapichnem meč do zeme a schytím mu ruku aby mi neušiel, takže Getsuga trafila tak ako mňa tak aj jeho.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:26 pm

Uškrnul som sa a nechal, nech getsugu vytvorí. Mal som na sebe Suna no Yoroi, čiže mi nemohla extra uškodiť.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:30 pm

Pod nami sa objavil kráter. Mne sa nič extra nestalo. Okrem roztrhnutého kimona a haori."Tak myslím, že to bol dobrý boj. Dáme remízu? Vlastne ty si ma porazil, ja som na dne s reiatsu. Mám niečo s rukou a zlomenú nohu, ale ak chceš môžeme pokračovať. Mne to len prilepší ako mám bojovať so zlomeninami. Si dobrý."poviem a otočím sa na neho.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:45 pm

Getsuga mi ako som čakal nič nespravila. Len pár poškodených vrstiev Suna no Yoroi, teda, nič zlého. Piesok sa zo mňa prúdom sypal a ja som pozrel na Techiho. "Zopakujeme to, keď vyzdravieš a doplní sa ti Reiatsu. Nateraz sme skončili," pod maskou som sa uškrnul a vydal sa preč.
Po pár krokoch som sa zastavil a otočil sa na neho. "Mimochodom, ani ty nepatríš do starého železa. Džana," shunpom som zmizol.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 1:50 pm

Usmejem sa a spadnem na zem. Chytám nohu. Zlomená. Potom, si ju spevním, postavím sa a shunpom odídem preč.



(Dobrý boj!!!!)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 EmptyNe december 11, 2011 2:01 pm



Boj medzi Shinichim a Techim sa odkladá. End of part 1 xD
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Sponsored content





Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomochi Techi vs Shinichi   Nomochi Techi vs Shinichi - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Nomochi Techi vs Shinichi
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nomochi Techi
» ...Shinichi...
» Shinichi/Nadare

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Kontajner :: Aréna-
Prejdi na: