Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sídlisko v Karakure

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyNe december 11, 2011 8:03 pm

Sídlisko v Karakure Karakura


Naposledy upravil Nomochi Techi dňa Po december 26, 2011 2:07 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyNe december 11, 2011 8:04 pm

Otvorí sa Seikamon a ja z neho vyletím. Vypnem Bankai. Sadnem si na bytovku a rozmýšľam.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyNe december 11, 2011 8:44 pm

Engetsu? Čo sa to so mnou deje? Chceš to vedieť? No samozrejme! Trpíš rozdvojenou osobnosťou. Začalo to už v útlom veku. Tvoja druhá osobnosť je šialenec. Tak som ho zapečatil. Ale potom, čo si ma premohol, sa oslobodil. Teraz je v tebe! A ako sa ho zbavím? Nijak! Som preňho slabý, zničil by ma. Jediný kto ti pomôže sú priatelia a osoba tvojmu srdcu najbližšia. Tak vráť sa späť! Musíš! Nemožem Engetsu! Už teraz som skoro zabil Yuuki! Nemôžem dopustiť aby niekto z nich zomrel! Otvor Seikamon a vráť sa! Musíš sa vyliečiť! Tak do toho! Aj ak ťa chytí Centrála ak ťa zabijú aspoň prežijú tvoji priatelia! Dobre..... po tomto rozhovore otvorím Seikamon a vôjdem dnu.(presun)
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 2:10 pm

Otvorí sa Seikamon a ja z neho vyskočím. Skočím na jednu budovu a sadnem si tak, že mi nohy visia vo vzduchu. Chytím si spálenú ruku a pozerám na Karakuru. Ani slzu no strašne trpím. Zatvorím oči a nahlas dýcham.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:37 pm

Vejdu do Karakury a začnu se procházet po sídlišti.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:38 pm

Uvidím Panoša. Hodím po ňom očkom a pozerám naňho. Zostávam ticho a stále si držím spálenú ruku.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:40 pm

Hej Techi-san co se děje co tu děláš? řeknu když ho uvidím a přiběhnu k němu.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:42 pm

"Ty to nevieš? Bol som vyhostený z SS. Nemôžem sa vrátiť."poviem a pozriem naňho. Automaticky sa postavím a podávam mu ruku.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:45 pm

Cože? Děláš si srandu? O ničem takovým nevím co se sakra stalo? řeknu a podám mu ruku na pozdrav.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:47 pm

"Sám neviem. Vlastne. Bojoval som proti Kaienovi-san. A rezol som mu rameno. Chceli mi čítať spomienky. To som nedovolil. Ovládol ma Engetsu. Tak to je asi všetko. Teraz sedím tu."poviem smutne a naspäť si sadnem.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:49 pm

Sakra, co to do zadnice (xD) je...co budeš dělat? řeknu mu a sednu si vedle něj.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 5:50 pm

"Tak chcem sa vrátiť. To je jasné. Oslobodiť Kasumi. Pomôžeš mi?"poviem a pozriem na Panoša."Ale nechcem aby si mal problémy aj ty."
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:01 pm

Koukam že jsem byl dobře mimo, ke mě se nic nedoneslo...ale pokud jde o mě, jsem v tom s tebou...ale co máš v plánu?
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:03 pm

"Tak Kasumi bude dobre strážená s tým počítam. Bude dobre spútaná. Myslím si, že so-taicho jej zobral zanpakuto alebo aspoň také niečo hovoril. Chcem sa tam dostať tak aby nepotieklo veľa krvi. Bude sa treba inflitrovať."poviem a poškrabem sa na hlave.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:11 pm

Hmm ale víš že my dva nejsme zrovna nenápadní? řeknu mu se smíchem.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:13 pm

"To dobre viem."zasmejem sa tiež."Tak pôjdeme hrubou silou. Vôjdeme do medzisveta a tam počkáme. Až prídem správna chvíľa tak vtrhneme tam a pokúsime sa ju zachrániť."
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:17 pm

A to jsme v tom jenom my dva? řeknu mu.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 6:18 pm

"Tak to vyzerá, že áno. Spoločne s Kas traja."poviem a poškrabem sa na hlave.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 7:27 pm

Na nebi sa otvoril senkaimon, vyšiel som z neho a on sa za mnou automaticky uzavrel a zmizol. Niekde pod sebou som ucítil Reiatsu dvoch kapitánov. Shunpol som sa k nim a prehovoril. "Tak, povedzte mi, čo máte v pláne."
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:16 pm

Zdravím Shinichi-sama, já se tu teď s Techim-san potkal, zatím žádný nápad nemáme..i když teď mě napadá...co se sakra děje?
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:22 pm

"Ach," pokrútil som hlavou a pretrel si oči. "Asi neviete, že aj ja mám v úmysle zachrániť Kasumi. Takže sa pýtam, ako ju chcete zachrániť vy, pretože nechcem, aby môj plán skazil ten váš," objasnil som, očividne som si to vysvetlil tak, že sa Kotoke obáva, či som na ich, alebo na strane Soul Society.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:32 pm

V tom případě by jsme měly něco honem vymyslet a pokud máte nějaký nápad tak jenom dobře...řeknu mu s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:34 pm

"Mám, a super nápady," usmial som sa. "Tak, ideme sedieť tu, alebo pôjdeme naspäť? Mám super skrýšu, kam sa nikto nedostane," prehovoril som a uškrnul sa.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:36 pm

Já jsem připraven vyrazit kdykoliv... řeknu mu a zvednu se.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure EmptyPo december 26, 2011 8:37 pm

"tak ideme," otvoril som senkaimon a vošli sme dnu.

Presun (Shinichi, Kotoke, Nomochi)
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Sponsored content





Sídlisko v Karakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlisko v Karakure   Sídlisko v Karakure Empty

Návrat hore Goto down
 
Sídlisko v Karakure
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Ľudský svet :: Město Karakura-
Prejdi na: