Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zahrady 5.divize

Goto down 
AutorSpráva
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptySo december 17, 2011 6:41 pm

Spoiler:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptySo december 17, 2011 6:47 pm

Dorazím do svých zahrad a posadím se pod můj oblíbený strom. Zde jsme sedávaly s mistrem. Pořád jsem chodím vzpomínat na staré časy. Už je to let. Copa zase tě chytá ta tvá nálada? Á Seme-chan jsem rád že jsi se stavila... No jo když tě vidím vzpomínat chytne mě to taky...že to byly časy co? Máš pravdu pamatuji si jako dneska když jsme se poprvé spojily...jinak Yuuki-chan už má podkapitána...a já jsem zase na ocet... Baka uvidíš že brzo se někdo najde... no nebudu tě zdržovat od relaxace... Měj se Same-chan...
Poté si lehnu a za chvíli usnu.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptySo december 17, 2011 7:29 pm

Vzbudím se a rychle vyskočím s tasenou zanpakuto. Nikde nic, ptáci zpívají, listy šustí...je krásné počasí....Noční můra... pomyslím si a zanpakuto vrátím zpět. Pak se zvednu a odejdu do kanclu. (přesun)
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptyNe december 18, 2011 2:54 pm

Posadím se zde a začnu meditovat.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptyNe december 18, 2011 3:33 pm

Za chvíli se zvednu a vytasím Zanpakuto. BAN-KAI zvolám a vyvolám svůj bankai...
Spoiler:
A položím si zanpakuto na zkřížené nohy a vniknu do vnitřního světa.
Vnitřní svět
Objevím se na dně obrovského rozlehlého oceánu. Za chvíli ke mě připlave Samehada.
Spoiler:
Nazdar starý brachu už jsi se dlouho neukázal... Máš pravdu už je to pěkně dlouho... a ty si venku užíváš zatímco já se tu nudím... Ono já bych o užívání moc nemluvil...teď toho je až nad hlavu...navíc na nás útočí jeden silný hollow pomocí své schopnosti aniž by musel navštívit SS... není jeho útok založen na kido? myslím že jo... něco bych pro tebe v tom případě měl už se známe pěknou řádku let...má ještě jednu schopnost... a proč si mi o ní neřekl dřív? protože jsem si jí chtěl nechat v záloze...ale teď ti jí poskytnu...mám možnost absorbovat veškeré útoky založené na kido... to jako vážně? jo ale limit je 4x za den...a teď už běž musím si odpočnout... Díky moc a neboj se zase se stavím...
Poté se proberu zruším bankai a usnu.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptyNe december 18, 2011 4:27 pm

Za chvíli se probudím. Zvednu se doběhnu si pro láhev saké a vypadnu pryč. (přesun)
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptyUt december 20, 2011 7:51 pm

Objevím se v zahradách. Posadím se pod strom a medituji.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize EmptyŠt december 22, 2011 7:27 pm

Zvednu se a vydám se pryč. (přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zahrady 5.divize Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrady 5.divize   Zahrady 5.divize Empty

Návrat hore Goto down
 
Zahrady 5.divize
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zahrady 11. divize
» Záhrady 3. divízie
» Členové 5.divize
» Členové 1.divize
» Členové 2.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 5.divize-
Prejdi na: