Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancelář kapitána 4.divize

Goto down 
+4
Shinichi
Nomochi Techi
Yuuki Botan
Panosh
8 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorSpráva
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySt december 07, 2011 6:04 pm

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář kapitána 4.divize. Zde bude pravděpodobně k sehnání.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:13 pm

Usmál jsem se. " Jsem rád,že jste dostala rozum." Díval jsem se na ni a podal ji šálek.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:16 pm

Hneď ako som dostala šálku do ruky, mala som sto chutí zmraziť obsah v nej. Avšak vypila som to, do poslednej kvapky. Podala som mu šálku do rúk a snažila som sa aby nevidel že mi to spôsobilo bolesť. Ten nápoj totiž uvoľnil všetky moje svaly a bolesť z Panoshovho zranenia ma oslabila.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:19 pm

Vzal jsem hrnek a postavil jej na stolek hned vedle mě.
"Vůbec se mi nelíbíte Yuuki-sama..."
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:22 pm

Eh? Pekný dvojzmysel ... zasmiala som sa.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:23 pm

Za chvíli by ti mělo být lépe Yuuki-chan... řeknu jí s úsměvem...a pak se posadím na zem vedle Yuuki a vzdychnu si...Tohle byl perný týden...Yuuki-chan myslím že tenhle týden jsi zachránila nejeden život..nevyjímaje dnes ten můj...děkuji ti...
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:24 pm

Zarazil jsem se.
"Ehm ?" a pak mi to došlo. "EEEEEE !!!??? omlouvám se Yuuki-sama !!!! tak jsem to nemyslel !!!!"
"M-moc se omlouvám !!!"
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:27 pm

Zasmiala som sa viac ale potom mi po lícach začali stekať slzy. Eh? Podivila som sa a začala som si ich rýchlo utierať. Panosh-sama ... nemáš za čo ďakovať ... A ty Kenji, nevadí to ... nemáš sa začo ospravedlňovať ...
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:31 pm

"No nic..kapitáne,kapitánko,nechám vás o samotě,je už pozdě."
Podíval jsem se na Yuuki.
"Zítra se zase uvidíme."
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:32 pm

Prikývnem a usmejem sa. Nemôžem sa pohnúť ... KSO ...
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:34 pm

Odešel jsem.
(přesun)
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptySo december 17, 2011 9:38 pm

Měj se Kenji-san... řeknu a mávnu na něj...a pak se otočím na Yuuki...znám jí natolik dlouho a dobře na to abych věděl že je na tom zle...Dám na ní pozor, neboj.. řeknu Kenjimu než odešel...pak jsem Yuuki vzal odnesl jí do postele a sám se posadil na zem vedle. A za chvíli usnu.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 8:48 am

Pootvorila som oči, mala som sucho v ústach. Keď som si všimla Panosha na zemi trocha som sa pousmiala. Prehodila som cez neho deku pretože som nemala silu na to aby som ho zdvihla. Potom som si spravila čaj a sadla som si na okno. Bola mi zima a bolesť sa vracala. Musím si dať tvrdší tréning ...
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:30 am

Kde..to jsem? řeknu když se vzbudím a rozhlédnu se po místnosti...4.divize...sakra asi jsem tu musel usnout...
Zvednu se a uvidím na okně Yuuki...Gomen Yuuki-chan asi jsem tu trochu usnul...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:33 am

Prepáč že si musel spať na zemi, ale nemohla som ťa zdvihnúť ... Poviem mu a usmejem sa. Všetko ma bolí ... musím si dať tvrdší tréning ... Poviem do ticha potom.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:44 am

V pořádku... odvětím jí s úsměvem. A pak se zvednu a povím A jestli chceš můžeme si dát spolu cvičný souboj...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:46 am

No vieš môj tréning sa nezakladá na boji ... ale na tom či mám stále dobrú regeneráciu ... Zoskočím z okna a prídem k nemu. Ale môžeme si dať zápas na môj štýl ... okay? Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:53 am

Tvůj styl? Nechceš snad zkontrolovat svoji regeneraci že ne? řeknu tázevě
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:55 am

N-nie! Ehm ... poď so mnou na Sokyoku horu! Poviem rýchlo a vytratím sa preč. (presun)
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 10:56 am

Hai.. řeknu a vyrazím za ní. (přesun)
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:28 pm

Hneď ako preskočím cez okno sa zvalím na zem. Rana sa mi otvorila a ja som mala problém ju zavrieť. Snažila som sa aby ma nik nepočul preto som si kusla do pery aby som veľmi nekričala. Bolelo to keď som to liečila ale som kapitánka, musím sa správať silne ... toto ma nesmie poraziť.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:42 pm

Proskočil jsem oknem za ní a začal ji léčit.
"Co to děláte ??!!"
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:45 pm

Ah ... n-nerob to ... otvorí sa to viac ... AH! Slabo zastonám od bolesti a chytím ho za ruku. Zavrie sa to, chce to čas ... Poviem mu a rýchlo dýcham, povšimnem si že ho stále držím za ruku. Eh? Gomene! Pustila som ho a jemne som zružovela.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:46 pm

"Neomlouvejte se,radši mi vysvětlete tu ránu,ať vím,co dělat !"
Řekl jsem hlasitě.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:48 pm

Buď potichu BAKA! Okríknem ho potom. Som v poriadku!? Prejde to! Roztrasiem sa, nikdy som po nikom nekričala až tak veľmi. Budem v poriadku ... nie som slabá a viem sa o seba postarať ...
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 EmptyNe december 18, 2011 3:49 pm

Chytil jsem ji za ramena a přitáhl k sobě blíž,aby se mi dívala do očí.
"Kapitánko ! Mluvte !"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelář kapitána 4.divize   Kancelář kapitána 4.divize - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancelář kapitána 4.divize
Návrat hore 
Strana 8 z 15Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Izba Kapitána 8.divize
» Kancelář kapitána 2.divize
» Kancelář kapitána 1.divize
» Kancelář kapitána 3.divize
» Kancelář kapitána 5.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 4.divize-
Prejdi na: