Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Soukyoku Hill

Goto down 
+7
Kenji
Nomochi Techi
Tanuki
Kasumi
Panosh
Yuuki Botan
Shinichi
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySo december 10, 2011 3:18 pm

Soukyoku Hill Soukyokuhill


Naposledy upravil Shinichi dňa Ne december 11, 2011 10:17 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySo december 10, 2011 3:22 pm

Shunpom som sa objavil presne na okraji hory a zahľadel sa dolu.
"Baka Daichi," zavrčal som si popod nos a pokračoval. "Prečo si skapal? Zdrhnúť bez slova a otrčiť kopytá v Pekle bez toho, aby som to ja vedel? Narobil si mi iba zbytočne viac práce s hľadaním tvojho nástupcu. Ty pako..." hovoril som si sám pre seba a vietor mi rozfúkaval vlasy.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyNe december 11, 2011 10:35 am

Pretrhol som niť myšlienok a odvrátil sa chrbtom ku Seireitei podo mnou. A vykročil som smerom ku lesu.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyNe december 11, 2011 1:56 pm

Leisha dobehol na Soukyoku a podľa Reiatsu vystopoval Kapitána. Ja som stál pod jedným snehobielym stromom a pozeral do jeho koruny. Ani som sa neotočil, iba prehovoril: "Čo chceš?"
Leisha zakoktal: "V-vo vašej kancelárii j-je Haruka-san. Chce sa stať vašou vice-kapitánkou."
"Haruka?" spýtal som sa prekvapene a v mysli sa mi zjavilo to mladé dievča.
"Áno. Môžem ísť?" spýtal sa shinigami a potriasol hlavou. Ja som ho mávnutí ruky odohnal.
Takže Kasumi-kun sa chce stať mojou vice? No, preskúšam si ju. Potom sa uvidí.
Moje rubínové červené oči vrhli do okolia červený záblesk a mňa už nebolo.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:07 pm

Na horu Soukyoku som sa skoro doplazila, sadla som si na kameň a vydýchavala som sa. Zavrela som oči, posadila som sa do tureckého sedu a snažila som sa meditovať.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:12 pm

Podle jejího reiatsu jsem jí našel zde. Vidím že se snaží meditovat posadím se kousek vedle ní ale abych jí nevyrušoval.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:18 pm

Zrazu som vykašlala krv a spadla z kameňa dolu. Zdvihla som sa zo zeme no znovu som spadla. KSO!? Buchla som päsťou do zeme. KSO, KSO, KSO!? Búchala som do nej až pokiaľ som sa neukľudnila. Všimla som si Panosha, nechcela som ale pred nikým plakať. Znova už nie.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:30 pm

Sakra... pomyslím si když uvidím Yuuki spadnout znovu na zem. Objevím se u ní. Neboj se tvoje pocity chápu, celý život jsem se snažil ukazovat jen svou silnou stránku...lidi mě vždycky nesnášely...byl jsem pro ně něco divného...až když jsem potkal vás tak jsem si uvědomil...že ukazovat svou slabší stránku není vůbec nic hrozného... řeknu jí s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:34 pm

Ja ... divila som sa že ste so mnou vôbec prehovorili ... sám vieš že som ... prekliata Panosh-sama ... Posadím sa na zemi a pozriem sa na svoje ruky. Hnevá ma to že som taká ... hnevá ma to!?
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:43 pm

A my ti to tvé prokletí pomůžeme nést...nejsi v tom sama...prokletí jsou lidé bez přátel...bez lásky...a já tu budu pro tebe vždy ať už se cítíš prokletá sebevíc...baka... řeknu jí s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 6:59 pm

Ako ... nemôžem to dovoliť ... nemôžem ... ja ... nechcem aby Vás to bolelo ... Poviem mu potichu. A sám vieš aká som ... Zdvihnem hlavu a usmejem sa, utriem si krv z kútika úst.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:06 pm

Jsi taková jaká jsi...a takovou tě máme rádi...a jak jsem řekl neber všechna břemena na sebe...jsem rád že mám konečně někoho komu mohu být oporou a ne se jen starat o sebe...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:15 pm

Nikdy si sa nestaral len o seba ... baka ... Usmejem sa naňho. Musím zosilnieť ... musím meditovať viac ...
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:35 pm

Dokud jsem se nedostal do SS tak ano...vlk samotář..vzpomenu si na staré časy...a musím se zasmát...už je to za mnou...A pokud bys někdy chtěla trénovat budu ti dělat cvičnou figurínu...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:51 pm

Hmm ... arigato ... Usmejem sa naňho, zdvihnem sa a obýmem ho. Mám ťa rada ...
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:54 pm

Objetí jí opětuji...Já tebe taky...a není zač...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:56 pm

Ale je baka ... Privriem oči, telo mi znovu ochabne. Zaspím.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptySt december 14, 2011 7:58 pm

Usměji se vezmu jí a odnesu. (přesun)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 5:12 pm

Přishunpím sem, spokojeně sebou plácnu do trávy a za chvíli už spím.
Návrat hore Goto down
Tanuki
Vasto Lorde
Tanuki


Počet príspevkov : 48
Join date : 14.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 5:52 pm

Vedle nic netušící Kasumi se najednou otevře garganta, z garganty vystoupí Shoroishirou.
Okolím otřese záchvěv jeho přítomnosti, jak se mistr garganty dokázal dostat takto doprostřed Seireitei je záhadou.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 5:56 pm

Zavrtím se, rozespale se protáhnu, promnu si oči a rozhlížím se, co mě to probudilo. "Hm? Co tu chceš?" zeptám se Shoroishira unaveně a doufám, že si budu moct jít zase brzo lehnout. Nějak mě vůbec nepřipadá divné, jaktože vylezl z garganty uprostřed Seireitei, jen když se budu moc pořádně prospat.
Návrat hore Goto down
Tanuki
Vasto Lorde
Tanuki


Počet príspevkov : 48
Join date : 14.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 6:00 pm

"Příšel čas uzavřít kruh, nyní mi pomůžeš zničit Seireitei."

Položí Kasumi ruku na čelo a pronese "Budeš mi podávat informace o tom co se v Seireitei děje, každý den v šest hodin na určeném místě, nevystopím z garganty, takže mě shinigami nebudou moci detekovat ... když zavolám, přijdeš a staneš se mím služebníkem v Huecu Mundu"

Kámen pravdy zazáří a čin je dokonán.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 6:01 pm

"Jo. A budu si tě moct obejmout?"
Návrat hore Goto down
Tanuki
Vasto Lorde
Tanuki


Počet príspevkov : 48
Join date : 14.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 6:04 pm

Shiroishirou se otočí a projde zpět gargantou "Hodně štěstí ve tvém úkolu" řekne ještě. (přesun)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill EmptyŠt december 15, 2011 6:06 pm

"V.. Úkolu? Hmm.. Co se to vlastně.. Ále, to je nejspíš detail," brouknu si pro sebe, plácnu sebou zpátky do trávy a za chvíli nevím o světě.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Soukyoku Hill Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukyoku Hill   Soukyoku Hill Empty

Návrat hore Goto down
 
Soukyoku Hill
Návrat hore 
Strana 1 z 8Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei-
Prejdi na: