Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kasárny 4.divize - nemocnice

Goto down 
+3
Yuuki Botan
Panosh
Kenji
7 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptySo december 17, 2011 9:35 pm

Kasárny fungují jako ubytování pro členy 4. divize a jako nemocnice.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptySo december 17, 2011 9:36 pm

Přišel jsem do svého pokoje,vyslekl se,šel se osprchovat a pak jsem si lehl na postel,dal si ruce pod hlavu a přemýšlel o dnešku.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 11:35 am

Rychle jí donesu do nemocnice. Rychle sem někdo pojďte...trénovaly jsme stala se nehoda...snažila se zregenerovat ale myslím že se jí rána akorát uzavřela ale zůstalo vnitřní zranění... rychle přiběhne pár shinigami a ujmou se jí...Hned na to se sesunu na zem. Kso...měl jsem dávat větší pozor...jestli se z toho nedostane....
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 1:42 pm

Pootvorila som oči. Liečila ma moja divízia. Rýchlo a prudko som sa posadila a obzerala som sa. Panosh-sama si v poriadku?! Nič ti nie je? Skočila som a kľakla som si k nemu.
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 1:51 pm

Když uvidím Yuuki před sebou pořádně jí obejmu Už nikdy mi tohle nedělej...myslel jsem že jsem tě...sakra hlavně že jsi v pořádku...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 1:53 pm

Eh? Mne sa nič nestane nikdy, nikdy! Usmejem sa naňho a nechám sa objať. Som v poriadku ... ty mi nič nespravíš baka!
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 1:59 pm

Pustím jí a opřu se znovu o zeď...a pak se na ní obrátím s dotazem...A co se vůbec stalo? Rána ti zmizela ale i tak jsi byla zraněná...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:02 pm

Zavrela som ju asi .. slabo ... Poviem do ticha. Povedz pravdu, nechcela si ju zavrieť. Chcela si skúsiť či to pôjde aj bez tvojho vedomia ... Chcela som ju zavrieť! Nehovor hlúposti!
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:09 pm

Hlavně že jsi v pořádku...ale příště si děj pozor...nerad bych přišel o dalšího člověka co mám rád... řeknu s úsměvem...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:11 pm

Hai nemaj strach ... Usmejem sa naňho. Jeho meč sa zdal hladký, má ale zúbky ... Asi by som takto mala skontrolovať všetky meče ... ale najprv sa musím dobre vyliečiť ... Zamyslím sa nad jeho poslednými slovami. Mňa len tak ľahko nestratíš! Skôr ma budeš odháňať ... Uškrniem sa.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:13 pm

Doneslo se ke mně,co se stalo a přiběhl jsem k nim.
"Yuuki-sama !? jste v pořádku ???!!!"
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:15 pm

Odhánět bys měla ty mě...já se u tebe věčně naotravuju... řeknu s úšklebkem...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:17 pm

Zasmiala som sa a nesúhlasne som pokrútila hlavou. Oh, Kenji-sama ... som v poriadku ... nič sa mi nestalo .. Usmejem sa naňho.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:24 pm

Podíval jsem se na Panoshe a pak na Yuuki.

Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:26 pm

Som vážne v poriadku ... nemaj strach .. Usmejem sa a zdvihnem sa. Bola to len nehoda, mala som sa vyhnúť ...
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:28 pm

A já do toho neměl jít tak vážně...hlavně že to dopadlo tak jak to dopadlo... řeknu s úsměvem...
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:29 pm

Nemala som sa nechať prebodnúť ... ale je to v poriadku ... Usmejem sa a potom sa pozriem na Kenjiho.
Návrat hore Goto down
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:30 pm

Zatnul jsem pěst.
"Yuuki-sama...odcházím trénovat,dneska se nevrátím."
Otočil jsem se a odešel.
Návrat hore Goto down
Yuuki Botan
The 4th division Captain
Yuuki Botan


Počet príspevkov : 288
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:33 pm

Eh? EH!? Prekvapene som sa naňho pozerala. Idem z tebou! Zakričím a rozbehnem sa za ním. (presun)
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyNe december 18, 2011 2:53 pm

Mávnu na ně a odejdu. (přesun)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyPi december 23, 2011 9:53 pm

Zastal som pred dverami, vedľa mňa sa vznášalo Nomochiho telo obalené pieskom. Vošiel som dnu a okamžite zakričal na shinigami, ktorí tu boli. "Nomochi-kun je vážne zranený. Okamžite sa o neho postarajte!" piesok ho položil na jednu posteľ a shinigami sa dali do liečenia. Ja som zatiaľ čakal na ostatných.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyPi december 23, 2011 9:56 pm

Hlasno som dýchal. Pomaličky som strácal vedomie. Na chvíľu som všetko videl. Rozmazane. Kso...teraz zomriem? Takto? Tu a teraz? Nikto neplače...každý kamenné tváre....och...pomyslím si a potom prestanem znova vidieť.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyPi december 23, 2011 10:00 pm

Sadol som si na stoličku a začal čítať nejaký časopis.
Medzitým shinigami liečili Nomochiho. Stihli už zastaviť krvácanie a práve teraz mu ranu obväzovali. Tiež mu dali lieky proti bolesti.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyPi december 23, 2011 10:11 pm

Trochu som vzdoroval. Hneď potom ako ma obviazali som omdlel. Po dlhej chvíli som sa prebudil na nejakej posteli."Pretože som zasvätil svoj život ochrane Soul Society a Gotei 13."poviem a usmejem sa. Mám obviazané oči.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice EmptyPi december 23, 2011 10:16 pm

"Eeh, čo?" odklonil som sa od časopisu a pozrel na Nomochiho. Shinigami ho už nechali tak, len ho prišla sestra raz za čas skontrolovať.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Sponsored content





Kasárny 4.divize - nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice Empty

Návrat hore Goto down
 
Kasárny 4.divize - nemocnice
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kasárny 2.divize
» Kasárny 1.divize
» Členové 10.divize
» Členové 11.divize
» Cvičiště 5.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 4.divize-
Prejdi na: