Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kasárny 4.divize - nemocnice

Goto down 
+3
Yuuki Botan
Panosh
Kenji
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Kenji
The 4th division Lieutenant
Kenji


Počet príspevkov : 142
Join date : 17.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptySo december 17, 2011 9:35 pm

First topic message reminder :

Kasárny fungují jako ubytování pro členy 4. divize a jako nemocnice.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptySo december 24, 2011 6:15 pm

"To je od vás pekné ale ja to nepotrebujem."poviem a zasmejem sa. Prestanem ich biť a oni odídu.Pichli sme mu morfium na ukľudnenie a proti bolesti. povedia shinigami zo 4.divízie."Môžem si robiť, čo chcem a kedy chcem. Odteraz nerešpektujem nikoho. A najviac mi do toho hovoríte vy? Pche..."poviem pod účinkom morfia, ktorý mi pichli chlapci z 4.divízie. Dookolo som hovoril slovo"Pche" a krútil hlavou. Začal som krútil prstom do strany a povedal:"Toto čo tu? Zraz materskej školy? Vás tu teda je. Ľúbim vás všetkých."a začal rozdávať vzdušné bozky. Potom som začal pomaly odpadávať ale stihol som povedať Kasumi."Ja som to tak nemyslel."natiahnem sa k nej. Chytím jej tvár a dám jej bozk na ústa. Potom ju pustím, hodím sa na posteľ a omdliem.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 6:57 am

"Tak hovor Kasumi-kun. Zaujíma ma to," usmial som sa a odtrhol oči od časopisu.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 9:38 am

"Právě že je jako kapitán si nemůžete dělat co chcete. Zasvětil jste život Soul Society, kecáte o tom pořád, a právě proto by si tak vysoký post v gotei 13 zasloužil trochu zodpovědnosti, úcty a v neposlední řadě důstojnější chování," opáčím chladně. Po celou dobu jeho vyvádění nezměním výraz z ledově nezaujatého, nepohnu se dokonce ani když mě políbí a odpadne. "Ano, přesně omezení něčeho takového jsem myslela tím důstojnějším chováním a trochou úcty," prohlásím kriticky. "Nejednal jste sice z vlastní vůle, ale pod vlivem léčiv, nicméně pokud se něco takového bude opakovat za vašeho střízlivého stavu, postarám se, aby z toho pro vás byly vyvozeny.. Patřičné důsledky," dodám důrazně i když mě nemůže slyšet a zálibně pohladím jílec katany.
"Věc se má takhle, pane," otočím se na Shinichiho. "Každé fyzické zranění, nemoc nebo jiné poškození organismu, pokud nebylo způsobeno v boji, má kořeny v naší psychice. A tam také leží klíč k jeho odstranění. Pokud znám osobnost a vzpomínky nějakého člověka, můžu také ovládat jeho mysl, případně tělo. Pokud najdu v kapitánových vzpomínkách příčinu, budu schopná odstranit následek - oslepnutí. Plán je následující. Ve své šílené formě mám schopnost prohlížet vzpomínky. Je to riskantní, ale je to nejspíš jediná možnost. Musíme sehnat silné řetězy a přivázat mě těsně u jeho postele. Ovšem, nechat mi volné ruce. Hodilo by se také nějaké vyšší kido, ale opět, nechat mi volné ruce. Pak mě musíte naštvat, což nebude tak těžké, jsem na nejlepší cestě," dodám kysele a otřu si hřbetem ruky ústa v narážce na předchozí kapitánovo osobní gesto. "Jakmile zešílím, předpokládám, že se mu hned vrhnu po hlavě. Musíte zařídit, aby se nebránil, to by se zkomplikovalo. Je tu ale jeden problém, vlastně dva. Jakmile si jednou prohlédnu minulost oběti, mám ve zvyku jí zlomit vaz," konstatuji suše. "Tomu musíte zabránit. A problém číslo dvě, pak mě musíte z šílenosti dostat."
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 9:48 am

Pri tom, ako som počúval Kasumin monológ, som si pohodlne sedel v kresle a rozmýšľal. Potom som po dlhšej dobe ticha prehovoril:
"A myslíš si, že v tvojej šialenej forme dokážeš tú vadu odstrániť? Predtým sa mi zdalo, že keď ťa vnútorná beštia ovládne, úplne zabudneš na všetko, pretože potom zaútočíš aj na nás," nadýchol som sa a ľavou rukou som začal klepať po koženom operadle kresla. "Alebo je to tak, že si tesne pred premenou vsugeruješ nejakú vec a potom cez mŕtvoly ju v premenenom stave chceš dokončiť?"
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 10:24 am

Somarina. Máš pravdu Nomochi, nevýjde to. Možno, že ti chcú pomôcť ale akurát ti to poškodí. Odblokuje druhé ja. To nedovolím! Ver tomu, že ani ja nie. Ani nechcem vidieť, čo by sa stalo ak by prebudili moje druhé ja. Asi by boli všetci mŕtvy. Ale najviac ma zabáva to, že si myslia, že to napravia. Budeme sa brániť? To máš jasné. Zovriem ruku v päsť a zostávam ticho. Chytím posteľ "Nevýjde to! Ja nechcem aby mi ktokoľvek prehľadával spomienky. Nikdy."poviem rázne s dôrazom na slovo "nikdy"."Vy sa radšej do toho nepleťte. Myslím vás všetkých. Nechajte ma tak. Ak mi ktokoľvek bude prehľadávať spomienky bude mať smrteľné následky. Je mi to jedno aj keby to bol vrchný kapitán tak ho zabijem. Skúste to a potom uvidíte peklo."poviem kľudne.
Návrat hore Goto down
Kaien Shiba
The 8th division Captain
Kaien Shiba


Počet príspevkov : 111
Join date : 10.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 10:38 am

Posatvil som sa zo stoličky a povedal."Nepáči sa mi ako sa správaš k ľudom ktorým na tebe záleži. Pre tvoje vlastné dobro by si mal pochopiť že takto to bude lepšie."Len čo dopoviem použijem na ňho Inemuri Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 InemuriHneď na to omdlie.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 10:43 am

Len som naňho ukázal prstom a omdliem. Jéžiš už zase. Nomochi dovoľ mi ťa ovládnuť. Nech im to ukážem. No varujem ťa dopredu. Ja tvoju bolesť necítim, čiže ak ma zrania bude to bolieť teba. Dobre Engetsu. Hlavne sa pokús utiecť.po tomto rozhovore sa moje telo posadí do vzpriamenej polohy. Engetsu dá dole obväz z mojich očí a dokáže vidieť. Zasmeje sa a postaví sa. Pomalým krokom podíde ku zanpakuto a zmizne pomocou shunpa.(presun)
Návrat hore Goto down
Kaien Shiba
The 8th division Captain
Kaien Shiba


Počet príspevkov : 111
Join date : 10.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 10:44 am

Ihneď som šiel za ním .(presun)
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 11:05 am

"V šílené formě nic nenapravím. Jen jsem mohla zjistit tu příčinu," otočím se na Shinichiho. "Ale jak to tak vypadá, kapitán si to nepřeje," dodám naprosto bez výrazu. "Půjdu poděkovat Kaienovi, že se snažil pomoct. Stejně za Techim musím. Ať se mi to líbí nebo ne, je to můj kapitán. To znamená, že na něj musím dávat pozor. Kristova noho, proč jsem se já kráva nedostala do trojky... Přeju příjemný den." Shumpem zmizím. (přesun)
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyNe december 25, 2011 11:14 am

Pokrútim hlavou. "Vybavte si to sami, mňa to, dokým dačo nezničíte alebo nezabijete, nezaujíma," odvrkol som a shunpol sa preč.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 5:31 pm

(přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasárny 4.divize - nemocnice   Kasárny 4.divize - nemocnice - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kasárny 4.divize - nemocnice
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kasárny 2.divize
» Kasárny 1.divize
» Členové 10.divize
» Členové 11.divize
» Cvičiště 5.divize

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 4.divize-
Prejdi na: