Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tajná jaskyňa

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 4:30 pm

Tajná jaskyňa I_606427
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 5:23 pm

Shunpom som zastal pred jaskyňou a lepšie si zatiahol kapucňu. Potom som vošiel do tej tmy.
Kráčal som po štrkovitej zemi, niekde za mnou padali na zem kvapky vody, no nevšímal som si to. Iba som zostupoval čoraz nižšie a nižšie, a čím viac som bol nižšie, tým väčšia zima tu bola.
No nakoniec sa mi na konci chodby zjavilo svetielko. Bol to plameň. Ako som sa približoval, plameň sa zvačšoval, až nakoniec, keď som vošiel do obrovskej miestnosti. Oheň pekne plápolal a pri ňom sedela zahalená osoba. Podišiel som tam a sadol si vedľa nej.
"Čo chceš, Shinichi," odvrkla nevrlo osoba a ani na mňa nepozrela.
"Prečo si myslíš, že vždy keď tu prídem, tak niečo chcem?" spýtal som sa a kusom dreva prehrabol oheň.
"A nieje tomu tak?" osoba zdvihla hlavu a žltými mačacími očami sa zahľadela do tých mojich.
Zasekol som sa. "No, je, ale toto je fakt zaujímavé," uškrnul som sa a pozeral jej do očí.
"Pche, tak mi to povedz, ale zlož si masku. Chcem vidieť tvoju tvár," osoba mi stiahla masku a hodila ju na zem.
Spoiler:
"Héj," zavrčal som a tiež jej stiahol kapucňu. "Shihan-san, keď ja, tak aj ty," zasmial som sa. "Ale k veci."
"Počúvam," zapriadla Shihan a vyzliekla si plášť.
"Takže, mám plán. Asi vieš o tom, že Daichi skapal v pekle," prerušil som a pozrel na ňu.
"Hej," odvrkla, očividne ju to zatiaľ nezaujímalo.
Prevrátil som oči a pokračoval. "No, takže tam ostal. Stal sa z neho Sinnar a tak sa k nim pripojil. Avšak, je spútaný reťazami, čiže nemôže len tak ľahko von. No, môj plán má súvislosť s peklom, čiže s tým môžeme počítať ako s útočiskom, ak by sme opustili Soul Society. No to by som teraz naozaj nerád," pozrel som na ňu a ona iba prikývla.
"No teraz som našiel dve zaujímavé osoby. Nomochiho Techiho-kun a Haruku Kasumi-kun. A boli by dobrý prírastok do môjho plánu, pretože sa obaja, ako to povedať, búria proti celému Soul Society," usmial som sa a jemne ju buchol do pleca, či ma počúva. Tá mi to, ako som si myslel, vrátila a tak som pokračoval.
"Potrebujem od teba, keď ťa nikto nepozná, aby si ukradla Kasuminu zanpakutou. Shizuo si ju isto zobral zo sebou, ako predpokladám, pretože pomocou nej utiekla," usmial som sa a očakával jej reakciu.
"To je všetko? Ukradnúť zanpakutou?" pozrela na mňa divným pohľadom a dala mi pohlavok.
"Zoberieš si tento plášť izolujúci reiatsu. A taktiež to skús urobiť rýchlo a potichu. Tak, ja musím ísť. Aby ma niekto nehľadal," uškrnul som sa a vstal. "Spoliehal na teba, Shihan-san," venoval som jej pohladenie po líci a potom sa opäť vydal preč. Tentoraz shunpom.

Presun

Shihan:
"Pche, jasné že to urobím. Som ti predsa dlžná, baka," usmiala som sa, vstala a obliekla si plášť. A zmizla som.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 8:57 pm

Zastali sme pred jaskyňou. "Tak, a sme tu. Dúfam, že sme si cestu všetci zapamätali, pretože toto bude naša základňa," uškrnul som sa, zvrtol na päte a vkročil do tmy.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 8:57 pm

Samozřejmě že jo... řeknu a vejdu dovnitř.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:00 pm

(Nomochi, zahrám to za teba akože si furt s nami xD)
Všetci traja sme kráčali po chodbe. "Takže, aby som vám to vysvetlil. V tejto jaskyni prebýva moja drahá priateľka, Shihan-san. Je odomňa o pár rokov mladšia. Varujem vás, správajte sa k nej slušne, lebo býva občas výbušná," po čele mi stiekla anime kvapka, keď som si to predstavil.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:04 pm

zacítil som Kasumine reiatsu a shunpol sa rýchlo preč.

Presun
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:06 pm

Aj s Kasumi v náručí som sa objavil tam, Kotoke si to možno ani nevšimol. "Tak a sme kompletní," uškrnul som sa v tme kráčal ďalej. Nikto o nás nemohol ani len vedieť, že sme tu.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:07 pm

Zdravím vás, Kasumi-san, tak jsme se tu zase pěkně sešly... řeknu s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:09 pm

"Nazdárek, Kotoke," pokývnu a upravím si haori. "Ehm.. Kde to jsem?"
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:14 pm

"Takže, toto, je úkryt mojej výbornej priateľky, okrem nás o ňom nikto nevie. Ach, to si vypijem," sklopil som hlavu a kráčal ďalej.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:15 pm

Tvé přítelkyně? A jak to že nás tu nikdo nenajde? zeptám se ho zvědavě.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:17 pm

"Yoshiyuki.." zakňourám a chytím se za hlavu. "Yoshiyuki.."
Pak se jednoduše rozpláču a sesunu se na zem.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:20 pm

"Moja priateľka z detstva. A nikto nás tu nenájde, pretože to tu nikto nepozná. A nemá šancu nás nájsť. Za tých 1000 rokov si to tu dobre opatrila," usmial som sa a potom pozrel na Kas.
"Čo sa stalo?"
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:24 pm

"Moje zanpakuto," vzlyknu. "Má jí so-taicho. On ho zabije, já vím, že ho zabije.. Yoshiyuki!"
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:26 pm

"Neboj, to sa vyrieši. Moja priateľka to dostala za úlohu," usmial som sa a pomohol jej na nohy. "Tak, už tam budeme," pozrel som do diaľky, kde plápolal maličký plamienok.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:27 pm

"Děkuju," fňuknu a otřu si slzy. Pak ťapu za ním dál do jeskyně.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:57 pm

Podídem ku Kasumi a chytím ju okolo ramien. Napriek bolesti sa usmejem, trochu nezvyčajne a pokračujem ďalej.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 9:59 pm

Vošli sme do väčšej miestnosti slabo osvetlenej veselým ohníkom. Podišiel som ku Shihan a usmial sa. "Shihan-san, doviedol som priateľov." Ani som nevedel odkiaľ, priletela facka. Shihan ma zdrapila za golier a začala kričať.
"Ako si dovoľuješ sem priviesť cudzích ľudí? Vieš o tom, že toto je moje útočisko, ako si si to mohol dovoliť?!" kričala, no po chvíli sa upokojila a pustila ma. "Shihan-san, toto je Kotoke, Nomochi a Kasumi," odôvodnil som.
"Ahá, tak to veci mení," usmiala sa a zazrela na mňa. "Som Shihan."
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 10:01 pm

Len som zakýval rukou a trochu sa udivene pozeral."Zdravím. Rád vás spoznávam."poviem a pritlačím sa ku Kas.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 10:02 pm

"Co tady děláš, Techi?" usmála jsem se unaveně ale pořád mi tekly slzy. "Ah, těší mě, Shihan-san."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 10:06 pm

Postavil som sa k nej a utrel jej slzy."Momentálne si užívam, že som konečne s tebou. Neplač. Všetko bude dobré."poviem a poutieram jej všetky slzy a držím ju za tvár. Potom sa jej pozerám do očí.


Naposledy upravil Nomochi Techi dňa Ut december 27, 2011 8:00 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 10:08 pm

"Takže, aký je plán? Vidím, že sa asi zmenil," usmiala sa Shihan a pozrela na oboch.
Ja som si sadol na zem a pokynul aj ostatným.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptyPo december 26, 2011 10:27 pm

Lehce se ukloním Shihan-sama, rád vás poznávám... řeknu jí s úsměvem a čekám co se vyvrbí dál.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptySt december 28, 2011 9:42 am

Prehovoril som a tým prerušil hlboké ticho: "VIdím to tak, že jedine ja a Kotoke-kun, sa budeme môcť vrátiť a hrať svoje doterajšie role ako Kapitáni. Shizuo-kun a ostatní nemajú ani najmenšiu šancu zistiť, že sme do toho zapletení. Ale teraz by sme sa mali sústrediť na plán.
Ako vidíte, dosť sa zmenil, Kasumi-kun je zachránená, Nomochi-kun je naspäť, akurát obaja nemajú zanpakutou. A to je veľmi zlé, lebo sú dosť oslabení. Takže, o Kasuminej-kun zanpakutou vieme, má ju pri sebe Shizuo-baka. Ale ty, Nomochi-kun, kam si dal Engetsua?"
pozrel som na bývalého kapitána a pritom si posunul na tvári masku.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa EmptySt december 28, 2011 9:44 am

Pomalou otočkou som sa otočil a pozrel naňho."Zničil som ho. To bola jediná možnosť. Teraz mám túto klasickú katanu. Nie je to nič moc. No dá sa s tým bojovať."poviem a ukážem katanu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tajná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa Empty

Návrat hore Goto down
 
Tajná jaskyňa
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tajná základna Shiroishiroua

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society-
Prejdi na: