Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tajná jaskyňa

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyPo december 26, 2011 4:30 pm

First topic message reminder :

Tajná jaskyňa - Stránka 2 I_606427
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net

AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 9:47 am

"Zničil? No, myslím si, že si na to musel mať veľmi dobrý dôvod, ale pýtať sa ťa nejdem," podišiel som bližšie a zobral si katanu. Prezrel som si ju a vrátil mu ju. "Myslím si, že si na ňu zvykneš. Je dobrá do ruky, ľahká a pritom vyzerá tak zanedbano. To si ju už s takouto čepeľou získal alebo si tvorcom?" pozrel som na neho a ohník za mnou veselo pukotal.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 9:51 am

"Získal. Po otcovi."poviem a zanpakuto dám do puzdra."Aspoň povedz, čo máme urobiť my."
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 9:56 am

Ďalej som už jeho katane nevenoval pozornosť. "Tak, vy ostanete tu. Nebolo by dobré tam teraz ísť, najmä ty Kasumi-kun nie. Shihan-san sa o teba postará. Ale, plán je taký, že sa pokúsime získať Kasuminu zanpakutou. Urobí to Shihan, kedže ju v Soul Society nikto nepozná a je rovnako rýchla ako ja. Nasadí si plášť izolujúci Reiatsu a ukradne ju.
Alebo, ako som si všimol, Kaien-kun má úžasnú schopnosť zanpakutou, aj tej by sa dalo využiť. Lenže, či mu dôverovať."
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 9:57 am

"Myslím, že áno. Som s ním priateľ stovky rokov. Ja mu dôverujem."poviem a otočím sa na Kasumi.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 10:18 am

"Děkuju," špitnu a zírám do země. "Potřebuju Yoshiyukiho. On mi rozumí nejlíp ze všech lidí a miluju ho. Nedokážu bez něj žít. Pokud mu něco ten hajzl udělá, tak.." nedořeknu a zlomí se mi hlas.
"Já.. Já nikdy nechtěla, aby to dopadlo takhle. Chci být obyčejná kapitánka jedenácté divize. Ale.. Asi to nepůjde, pokud se předtím nezbavíme so-taicha."

// Pardon hoši, zase tu den nebudu.. Nenávidím rodinné návštěvy. -,-"
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 10:53 am

Dobrá Shinichi-sama, myslím že to je dobrý nápad, hlavně aby se Kasumi-san vrátila zanpakuto a my posílily naší pozici.. řeknu nahlas zamyšleně.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:01 am

"Hm. Čiže by nám mohol pomôcť Kaien-kun. Otvoril by portál v so-taichouvej kancelárii a Shihan san by ju veľmi ľahko odcudzila. Ale potom sa nejako zbaviť so-taicha alebo vám zariadiť pobyt niekde mimo Soul Society. Napadá ma jedno," úškrnul som sa a karmínové oči mi veselo zasvietili.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:03 am

Sadnem si na kameň. Zatvorím oči a poviem:"No povedz nám, čo máš v pláne."
Návrat hore Goto down
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:07 am

Tak povídej, nenapínej nás... řeknu mu zvědavě a čekám co ho napadlo.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:18 am

"Takže," posadil som sa a spustil. "Už rátam aj s Kaienom-kun. Čiže, obaja by sa zahalili do plášťov dokonale izolujúcich reiatsu. On by otvoril portál tu a vyšli by čo najbližšie ku Shizuovi. Shihan-san by ju ukradla a Kaien by jej zas otvoril portál čo najbližšie, čiže by obaja aj s Yoshiyukim skončili v medzisvete. Tam by znovu portál otvoril a vyšli by tu. Problém však je, že.Shizuo bude potom presne.vedieť, že to bol Kaien, teda iba za predpokladu, že otváranie portálu uvidí. Čiže by sa to muselo urobiť úplne dokonalo, potom by si mysle, že ho okradli tí ryoka, ktorí vnikli do Seireitei, avšak to sme boli my. Je to úžasný plán, len všetko musí klapať ako.hodinky.
A tým miestom, kam pošlem Kasumi, Nomochiho, a prípadne aj Kaiena je... PEKLO!"
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:28 am

Len nudne naňho pozriem a potichy poviem:"Peklo?! Čo chceš s peklom?"
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:35 am

Prevrátil som oči. "A kam chceš ísť? Tu ostať nemôžeš, v Ľudskom svete ťa ľahko nájdu. Do Hueca nemôžeš lebo po tebe hneď pôjdu. V Dangaii tam tiež nie. Jediná možnosť je Peklo. Mám tam kontakty, všetko máte pripravené."
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Panosh
The 5th division Captain *A
Panosh


Počet príspevkov : 261
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 11:47 am

Shinichi-sama ví o co jde, nemyslím si že kdyby to bylo nad vaše možnosti tak by vás tam neposlal, je to jenom pro vaše dobro...až přijde čas, vrátíme společenství do správných rukou... řeknu jim s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptySt december 28, 2011 10:05 pm

"Mám otázku," podívám se na Shinichiho klidně. "Budu se moct někdy vrátit na svůj post kapitánky jedenácté divize a normálně fungovat?"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:27 pm

"Raz určite."poviem a trochu pospávam.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:39 pm

Pozrel som na Kasumi. "No, v dohľadnej dobe to nepripadá v úvahu. Nie, pokým tu bude Shizuo a spol. Ešte nejaké otázky?
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:44 pm

"Môžem si oddýchnuť? Aspoň na chvíľu?"poviem a podídem ku Kas a zoberiem ju za ruku.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:50 pm

"Ano, třeba proč jsem tady?" ušklíbnu se na Shinichiho.
"Ale jen se prospi.." rozesměju se k Techimu. "Jen by mě zajímalo, jestli mě u toho hodláš žmoulat ruku. Já spát nechci."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:51 pm

Zakývem hlavou na znak súhlasu. Dám moju hlavu k jej a zašepkám:"Potrebujem ťa."
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:55 pm

"Bože bože," opáčím ironicky. "Na mně musíš pomalu, už jsi naplnil denní dávku romantiky. Můj organismus na ní není stavěnej. Mohlo by mě to otrávit. Je hezký, že mě potřebuješ, to spousta lidí. Ovšem nevím, co na to mám odpovědět.. To je hezké?" dodám chladně, ale v očích mi hrají jiskřičky a dobře se bavím.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 9:58 pm

Snažím sa nevybuchnúť smiechom. No nejako som to prekúsil. Rozdýchal som to. No nemohol som nič povedať. Tak to pôjde na silu. Chytil som ju okolo pása."Potom sa opýtaš! My ideme preč. Sayonara!"a pomaličku ju beriem preč, trochu ďalej.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 10:01 pm

"Dej ty pracky pryč," zasyčím naštvaně, nicméně mám co dělat, abych si zachovala vážnou tvář. "Vždycky jsem věděla, že gotei 13 zaměstnává jen samý úchyly! Kam mě to bereš, ty jeden perverzáku?! Ty se asi rád topíš v kaluži vlastní krve, že? Nemám sice zanpakuto, ale to neznamená, že ti nemůžu přeškrábat tepny nehtama!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 10:03 pm

Len sa zasmejem a poviem:"Ale, ale. Ako si sa rozčertila."dám ju dole asi po 20 metrov a pozriem na ňu."Prepáč."poviem a potom jej dám bozk.
Návrat hore Goto down
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 10:11 pm

Prevrátil som oči, sadol si ku ohňu a lenivo som pozeral do plameňov. Raz za čas priložím.
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 EmptyŠt december 29, 2011 11:32 pm

Vteřinu na něj nevěřícně zírám a potom ho vší silou vlastní hlavou praštím do čela. Hned poté se mu bez problémů vycuknu, chňapnu ho za krk, chvíli ho vztekle dusím, pak mu fláknu s hlavou o zem a shunpnu se za Shinichim k ohni kde sedím s výrazem extrémně naštvané kočky.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tajná jaskyňa
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tajná základna Shiroishiroua

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society-
Prejdi na: