Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tajná jaskyňa

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Shinichi
The 3rd division Captain *MA
Shinichi


Počet príspevkov : 238
Join date : 07.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptyPo december 26, 2011 4:30 pm

First topic message reminder :

Tajná jaskyňa - Stránka 3 I_606427
Návrat hore Goto down
http://www.bleachrelation.slovakforum.net

AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptyŠt december 29, 2011 11:38 pm

Spadnem sa zem. Najpravdepodobnejšie mám zlomený nos. No len sa usmejem a shunpnem sa za Kas."Môžeš ma biť koľko chceš ja s tým neprestanem, pretože ťa mám rád."a znova jej dám bozk no teraz som pripravený na všetko. Ešte 20 takých bozkov a ostanem na vozíčku.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptyNe január 01, 2012 4:03 pm

"Nech. Mě. Být!" zavrčím a vrazím mu facku. "Mám tě ráda, ale už se ke mě nepřibližuj! Prosím.."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptyPo január 02, 2012 11:58 am

Usmejem sa a zapozerám sa jej do očí."To je nad moje síly."poviem a pomocou shunpa zmiznem. Pomalým krokom sa prechádzam po jaskyni dosť ďaleko. Rozmýšľam, čo ďalej a kopnem do kamienka. Potom si vzdychnem a ľahnem si na kameň. Rozmýšľam a páru svojich myšlienok nahlas poviem. No som dosť ďaleko aby ma počuli.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptyUt január 03, 2012 7:13 pm

"No pokud nechceš skončit jako krásný krvavý flek na stěně týhle jeskyně, tak bys měl hezky rychle zesílit," poznamenám kysele. Ani nevnímám, kam potom jde, jen kývu hlavou ze strany na stranu a potichu si šeptám nějakou ukolébavku, abych se uklidnila.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 EmptySt január 04, 2012 3:15 pm

Zatvorím oči a hlasno vzdychnem."Chcem koniec. Nech to je rýchle a bezbolestné."poviem nahlas. Pomalým krokom dorazím tam kde všetci sedeli. Pozriem na Kas a usmejem sa. Zatvorím oči a pomalým krokom výchadzam preč z jaskyne. No predomnou je dlhá cesta.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajná jaskyňa   Tajná jaskyňa - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tajná jaskyňa
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tajná základna Shiroishiroua

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society-
Prejdi na: