Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role-playing game
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningové miesto 11.divízie

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySo december 10, 2011 2:26 pm

Tréningové miesto 11.divízie Dojo_port

Tréningové miesto 11.divízie JaponskaZahrada
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 5:56 pm

Shunpom sa dostanem sem a stále sa držím Kasumi."Ale no ták, čo sa deje?"poviem a pozerám sa jej do očí.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 5:59 pm

Zmateně se pokouším vyškubnout nebo ho aspoň pokousat. Mám pocit, že místo nesrozumitelné brumlání jsem porozuměla nějakým slovům, ale neřeším to. Znervóznil mě ten tón.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:00 pm

Odskočím od nej. Engetsu, čo budeme robiť? Ja ti neviem Nomochi. Budeme musieť bojovať. Nič iné nezostáva. hneď na to sa shunpem za ňu a chytím jej zo zadu ruky.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:04 pm

Smýkám sebou a nervózně kňučím. Cítím se divně, když se dostanu k lidem tak blízko a přitom ještě nejsem pocákaná jejich krví.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:07 pm

Shunpem sa od nej. No ták Nomochi mysli. Niečo inteligentné. Tak od teba inteligentné bude veľký problém. Netrep blbosti ale radšej mi pomôž! pomyslím si a Engetsu potom zostane ticho. Pomalým krokom pôjdem k nej. Zasuniem zanpakuto do puzdra a idem k nej s roztvorenou náručou. Akonáhle sa dostanem blízko k nej tak ju obímem a dám jej bozk.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:11 pm

Za několik sekund mě z očí vyprchá veškeré šílenství, které se tam zabydlelo, trochu sebou škubnu a překvapeně se zadívám na Techiho. "Ka-Kapitáne? Co se to.. Jak.. Proč.. Kde to jsem?!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:13 pm

"Pssst. Ticho. Nič sa nestalo."poviem a obímem ju ako tak ju obímam tak sa pozriem na porezanú ruku. Ako to? Veď sa ma skoro ani nedotkla. "Mám pre teba jednu ponuku. Nechceš sa radšej stať podkapitánkou 11.divízie? Máš na to všetky vlastnosti."
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:16 pm

"No.. Já jsem chtěla být podkapitánkou ve své jednotce.. Ale asi máte pravdu.. Ehm, ale.. Proč mě objímáte? A proč jsem tady, vždyť jsem měla podkapitánskou zkoušku.."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:17 pm

"Jáj prepáčte."poviem a prestanem ju obímať."Tak tá skúška sa vymkla kontrole. Inak chcel som sa spýtať ako to, že ste sa tak zmenili?"poviem začnem si hladkať bradu.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:24 pm

"Cože?" otočím se na něj nechápavě. "Jak.. Jak změnila?" zeptám se zoufale.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:25 pm

"Ja neviem. Nebol som pri celom boji. Ale bolo to zvláštne. Boli ste ako vymenená. Taká divoká, neskrotná. Ako divé zviera."poviem a rozmýšľam nad tým, čo sa vlastne stalo.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:28 pm

"Ah.." šeptnu vyděšeně. "Asi.. Asi vím, co se stalo. Teda, nevím, proč se mi to stává.. A nevím, jak se dostanu zpátky do normálního stavu.. Nicméně už se mi to stalo víckrát. Nikdy si nepamatuju, co jsem dělala." Všimnu si, že je pořezaný a bleskově pokleknu. "O..Omlouvám se, pane!"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:31 pm

"Nie nič sa nestalo. Všetko je v pohode."tieto slová som strašne ťažko vyslovoval, pretože som ju mal vážne rád a ona mňa nie. Bolo to hrozné.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:38 pm

Rozpačitě zůstanu klečet a mlčím. Absolutně nevím, co bych v téhle situaci měla udělat.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:40 pm

"Nie vážne nič. To sa zahojí. Ja som na také zranenia už zvyknutý. Takže všetko je v pohode."zaklamem a potom poviem."Takže chcete ísť do 11.divízie?"
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:43 pm

"Ale mě to vážně mrzí," dodám potichu. Pak potřesu hlavou a řeknu nahlas: "No.. Pokud by jste o mě měl zájem pane, tak bych pochopitelně byla ráda."
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:44 pm

"Vaše bojové schopnosti sú očarujúce. Len ich budete musieť dostať pod kontrolu."poviem a postupne sa poberám preč a čakám, že pôjde za mnou.
Návrat hore Goto down
Kasumi
The 11th division Captain
Kasumi


Počet príspevkov : 165
Join date : 09.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:46 pm

Rychle se zvednu a náleduju ho. Pomalu ze mě opadává vyděšenost a chytá mě moje obvyklá nálada. "A pane, budu si vás moct objímat, když budu vaše podkapitánka?"
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 14, 2011 6:48 pm

"Hai. Ja sa tomu aj tak neubránim."poviem a usmejem sa na ňu pomaly odchádzame preč.(presun)
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptyNe december 18, 2011 6:48 pm

Dorazím sem a začnem trénovať. Rôzne sekám a ničím terče.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptyPo december 19, 2011 3:46 pm

Pomaly stojím. Uchopím meč do dvoch rúk a moje rezy vyvolávajú obrovské tlakové vlny. Chvíľu tak režem. Dám si dole haori a vrchnú časť kimona. Tvrdo bojujem. Neprestávam rezať. Extrémnou rýchlosťou shunpujem a režem terče. "Som späť!"zarevem a kamene, ktoré boli na zemi sú vyrvaté. Terče zničené. Obrovská diera v múre."Takto trénuje kapitán 11.divízie! Nomochi TECHI!"poviem a potom extrémne pomaly režem do vzduchu s mečom a užívam si ten pocit.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptyPo december 19, 2011 8:13 pm

Po chvíli s tým prestanem."Úžasný pocit. Už som skoro zabudol. Je to lepšie ako láska. Nebolí srdce ale rany, ktoré sa hoja lepšie."poviem a zanpakuto dám do puzdra. Začnem päsťami udierať do drevenej klády. Hneď po prvom údere sa kláda zlomí. Tak udieram do všetkých klád kým ich nezničím všetky.
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptyPo december 19, 2011 8:22 pm

Po chvíli príde shinigami."TAICHO! TAICHO! YUUKI-SAMA SA NIEČO STALO! NEPOČULI STE O TOM?"zakríči."Čo? Yuuki-chan sa niečo stalo? Kso! Prečo mi to nikto nepovedal skôr. Je asi v nemocnici vo 4.divízií, čo?"poviem unáhlene."Hai Taicho!""Ty sa postaraj aby bolo DOJO pripravené na môj ďalší tréning a ja zatiaľ idem navštíviť Yuuki-chan"poviem a shunpom odchádzam preč. Len ešte začujem jeho rev:"HAI TAICHO!"(presun)
Návrat hore Goto down
Nomochi Techi

Nomochi Techi


Počet príspevkov : 412
Join date : 08.12.2011

Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie EmptySt december 21, 2011 6:20 am

Dorazím naspäť sem. V pokoji si sadnem na jeden z kameňov a rozmýšľam."Uf...už tu trávim dosť času."poviem pre seba a potom si ľahnem na kameň a pozerám na oblohu."Prečo ten pocit? Bol som si 100% istý, že niečo tají. Ale prečo?"vytiahnem zanpakuto a položím vedľa seba.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningové miesto 11.divízie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové miesto 11.divízie   Tréningové miesto 11.divízie Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréningové miesto 11.divízie
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréningové priestory 8.divízie
» Tréningové priestory
» Záhrada 8.divízie
» Kasárne 3. divízie
» Záhrady 3. divízie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Role-playing game :: Soul Society :: Seireitei :: 11.divize-
Prejdi na: